Gündem

Sedat Peker Neden Paylaşım Yapmıyor? İsmail Saymaz Açıkladı Sedat Peker Neden Paylaşım Yapmıyor? İsmail Saymaz Açıkladı Gazeteci İsmail Saymaz, 'Sedat Peker'in suskunluğa gömüleceğini düşünüyorum. Elindeki araçlar büyük ölçüde ortadan kaldırıldı' dedi.
23 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: İyilik, MasterChef, FOX Haber, Kasaba Doktoru, Müge Anlı 23 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: İyilik, MasterChef, FOX Haber, Kasaba Doktoru, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 23 Eylül 2022 Cuma günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Çocuğa İstismarla Gündeme Gelen Tarikat Vakıf Oldu Çocuğa İstismarla Gündeme Gelen Tarikat Vakıf Oldu Vakıf kuran tarikatlara dün bir yenisi daha eklendi. Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün Resmi Gazete’de yayımlanan kararıyla Uşşaki tarikatının Balıkesir’deki lideri Sıddık Naci Eren’in adını taşıyan bir vakıf kuruldu.
Altılı Masa'nın Hükmü Kalmadı Artık Formaliteden Toplanırlar Altılı Masa'nın Hükmü Kalmadı Artık Formaliteden Toplanırlar Korkusuz yazarı Ahmet Takan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?” açıklamasını değerlendirdiği bugünkü yazısında, “Altılı masanın artık hiçbir hükmü kalmadı dedi.
Bakan Kurum'un Kuzeni Arazi Anlaşmazlığı Yüzünden Katliam Yaptı: 2 Ölü Bakan Kurum'un Kuzeni Arazi Anlaşmazlığı Yüzünden Katliam Yaptı: 2 Ölü Konya'da Osman Kurum arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada tabancayla ateş ettiği Hüseyin İncekara ve eşi Fadim İncekara'yı öldürdü, 22 yaşındaki oğullarını ise yaraladı.
Ümit Özdağ: Süleyman Soylu Önce Uyuşturucuyla Bağlantısını Kessin Ümit Özdağ: Süleyman Soylu Önce Uyuşturucuyla Bağlantısını Kessin Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik iddiaların yer aldığı yeni bir video paylaştı.
Cem Uzan'ı Kızdıran Soru: Ben Dolandırıcı Değilim Cem Uzan'ı Kızdıran Soru: Ben Dolandırıcı Değilim Genç Parti Kurucu Genel Başkanı Cem Uzan, "Hakkınızda bir çok dolandırıcılık iddiası var dolandırıcı mısınız?" sorusuna, "Ben dolandırıcı falan değilim. Türkiye'nin en büyük holdingini kuran adamım. 40 bin kişiye iş verdim ben! Türkiye'de yüzlerce binlerce televizyon kanalı varsa onun müsebbibi benim kardeşim" yanıtını verdi.
Kılıçdaroğlu Son Kez Uyarıyorum Dedi: Aklını Başına Al SPK Kılıçdaroğlu Son Kez Uyarıyorum Dedi: Aklını Başına Al SPK CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sermaye Piyasası Kurulu'nu (SPK) uyararak, "Türkiye tarihinin en büyük borsa manipülasyonlarına şahit oluyoruz. SPK’ya son kez sesleniyorum. Aklınızı başınıza toplayın ve görevinizi yapın." dedi.
Makyol'un Patronu Adnan Çebi ve Spiker Eşi Aslıgül Atasagun Boşandı Makyol'un Patronu Adnan Çebi ve Spiker Eşi Aslıgül Atasagun Boşandı Mövenpick ve Le Meridien Etiler'in sahibi ünlü iş insanı Adnan Çebi, 8 yıllık eşi, başarılı televizyoncu Aslıgül Atasagun Çebi'den boşandı.
Zengin FETÖ'cüleri 4,5 Milyon Euroluk Yatıyla İngiltere'ye Kaçırdı mı? Zengin FETÖ'cüleri 4,5 Milyon Euroluk Yatıyla İngiltere'ye Kaçırdı mı? İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray, suç örgütü lideri Sedat Peker'in rüşvet iddialarıyla gündeme gelen Ünsal Ban hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Çıray, bunun ardından da konuyu Meclis gündemine taşıdı.
Akşener'in Danışmanından Kılıçdaroğlu'na Yanıt: Son Noktayı Akşener Koyar Akşener'in Danışmanından Kılıçdaroğlu'na Yanıt: Son Noktayı Akşener Koyar İyi Parti Genel Başkan Danışmanı Fatih Demirkol, adaylık tartışmalarına ilişkin olarak "Son noktayı Meral Akşener koyar" mesajı yayımladı.
Erdoğan'a 2023 Model Sıfır Kilometre Yeni İmaj Kampanyası: Daha Sevimli... Erdoğan'a 2023 Model Sıfır Kilometre Yeni İmaj Kampanyası: Daha Sevimli... Toplumun sert üsluplu siyasetçilerden ve siyaset anlayışından uzaklaşması üzerine PR ekibinin AKP'li Cumhurbaşkanı Receo Tayyip Erdoğan için yeni bir elbise diktiği öğrenildi.
Yılmaz Özdil'den Erdoğan'a Mahsa Amini Tepkisi: İran'a Çıt Yok Yılmaz Özdil'den Erdoğan'a Mahsa Amini Tepkisi: İran'a Çıt Yok Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünyanın farklı ülkelerinde yaşanan polis şiddetlerine karşı gösterdiği tepkileri hatırlattığı bugünkü yazısında, Mahsa Amini'nin ölümüne değindi.
Yangın Helikopterleri, Kiraları Ödenmediği İçin Kalkış Yapmadı İddiası Yangın Helikopterleri, Kiraları Ödenmediği İçin Kalkış Yapmadı İddiası Rusya’dan kiralanan 15 helikopterin, paraları ödenmediği gerekçesiyle kalkış yapmadığı iddia edildi.
Antalya'ya Rus Seferberlik Göçü; Biletler 70 Bin Liraya Dayandı Antalya'ya Rus Seferberlik Göçü; Biletler 70 Bin Liraya Dayandı Kısmi seferberlik ilanının ardından başka ülkelere gitmek isteyen Rusların en çok tercih ettiği illerin başında Antalya geliyor.
Selçuk Özdağ Aday Olacak İsmi Tarif Etti; Herkesin Oy vereceği Bir Kişi... Selçuk Özdağ Aday Olacak İsmi Tarif Etti; Herkesin Oy vereceği Bir Kişi... Özdağ , belirlenen ismi tarif ederken, "Herkesin oy vereceği bir kişi" ifadelerini kullandı. Öte yandan Özdağ, Akşener'in "Başbakanlığa adayım" çıkışına da gündem olacak sözlerle yanıt verdi.
Ümit Özdağ'ın Zafer Partisi Son Ankette Bir Çok Partiyi Solladı Ümit Özdağ'ın Zafer Partisi Son Ankette Bir Çok Partiyi Solladı Cumhurbaşkanlığı seçimlerine 9 aydan daha bir süre kalırken, son yapılan seçim anketine Ümit Özdağ damga vurdu. PİAR Araştırmanın yaptığı son ankette Zafer Partisi'nin oy oranındaki artış dikkat çekti.