Ekonomi

$ DOLAR
16,19 -0,16 %
€ EURO
17,41 -0,15 %
BIST
2.439 -12,00 %
ALTIN
965,28 -7,31 %
HSBC 2022 Yıl Sonu Dolar Tahminini 17,50 TL'ye yükseltti HSBC 2022 Yıl Sonu Dolar Tahminini 17,50 TL'ye yükseltti HSBC, dolar/TL için yıl sonu tahminini 16.5’ten 17.5’e yükseltti. Banka ekonomistleri, 3. çeyrekte enflasyonun yüzde 90'lara yaklaşabileceğini de öngördü.
Yandaş Sabah Yazarı Mucizeyi Gördü: Nevşehir'de İşsizlik Sıfır! Yandaş Sabah Yazarı Mucizeyi Gördü: Nevşehir'de İşsizlik Sıfır! Nevşehir'den izlenimlerimi aktaran Sabah gazetesi yazarı Yavuz Donat, Çalıştıracak bahçıvan bulamıyorlar.
İnstagram Çöktü mü? Feedback Requried Hatası Nedir? İnstagram Çöktü mü? Feedback Requried Hatası Nedir? İnstagram çöktü mü? 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü Feedback required hatası alan kullanıcılar tarafından merak konusu oldu. Peki İnstagram çöktü mü? 25 Mayıs 2022 İnstagram Feedback required hatası nedir? Feedback required hatası nasıl düzeltilir, neden oluyor? İşte detaylar...
Gram Altın Ne Kadar Olacak? Altın Tahminleri Ne? Gram Altın Ne Kadar Olacak? Altın Tahminleri Ne? Son günlerde yeniden yükselişe geçen gram altın 970 TL seviyesine çıkarken, uzmanlardan gelen tahminler gündem yarattı. Temmuz ayında gram altının için 1200 TL'ye kadar yükselebileceği belirtirken, yıl sonu için yapılan tahmin 'yok artık' dedirtti. İşte gram altın fiyatıyla ilgili son tahminler...
AKP'den Kira Artışlarına Müdahale Edemeyiz Yorumu AKP'den Kira Artışlarına Müdahale Edemeyiz Yorumu AKP Genel Merkezi bünyesinde, Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş başkanlığında oluşturulan seçim stratejisi ekibinin son toplantısında ekonomiyle ilgili konular gündeme geldi.
Türgev ve Ensar Kılıçdaroğlu'nun Para Transferi İddiasını Yalanlayamadı Türgev ve Ensar Kılıçdaroğlu'nun Para Transferi İddiasını Yalanlayamadı TÜRGEV ve Ensar Vakfı, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "TÜGVA ve Ensar vakıfları aracılığı ile 1 milyar lira ABD'deki paralel bir vakfa transfer edildi" iddiasına yanıt verdi. TÜRGEV ve Ensar Vakfı'ndan yapılan ortak açıklamada para transferi reddedilmedi.
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın Kaçış Planı İddiası: Ensar ve TÜRGEV Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın Kaçış Planı İddiası: Ensar ve TÜRGEV Kılıçdaroğlu, "Akşam saat 22:00'de bir kaçış planının anatomisini ifşa edeceğim" demişti. CHP Genel Başkanı beklenen açıklamayı yaptı.
ÇGHB'den Bomba Konut Krizi Skeci: Kim Alıyor Bu Evleri? ÇGHB'den Bomba Konut Krizi Skeci: Kim Alıyor Bu Evleri? Çok Güzel Hareketler 2, 23 Mayıs akşamı izleyicilerle buluşan yeni bölümünde konut krizine dikkat çeken bir göndermede bulunuldu.
Flaş İddia: Merkez Bankası'ndan Firmalara Döviz Satın Talebi Flaş İddia: Merkez Bankası'ndan Firmalara Döviz Satın Talebi Merkez Bankası’nın firmalardan döviz satmasını talep ettiği iddia edildi.
G20 Ülkeleri Arasında En Yüksek Gıda Enflasyonu Türkiye'de G20 Ülkelerindeki En Yüksek Gıda Enflasyonu Türkiye'de G20 ülkeleri arasında en yüksek gıda fiyat artışı yüzde 60-70 ile Türkiye ve Arjantin’de yaşandı.
TL'de Değer Kaybı Devam Ediyor! Dolar 16 Lirayı Aştı! TL'de Değer Kaybı Devam Ediyor! Dolar 16 Lirayı Aştı! Euro 17,1331, Dolar ise 16,0297 liradan işlem görüyor.
Euro Kritik Eşiği Geçti: 17 Lirayı Aştı! Euro Kritik Eşiği Geçti: 17 Lirayı Aştı! Piyasalarda Avrupa Merkez Bankası'nın faiz artış sinyali fiyatlanıyor
Ünlü Ekonomist Timothy Ash: Türkiye'nin Ayakta Kalabilmesi İnanılmaz! Ünlü Ekonomist Timothy Ash: Türkiye'nin Ayakta Kalabilmesi İnanılmaz! Dünyaca ünlü ekonomist Timothy Ash, her daim Türkiye ekonomisi ile yakından ilgilenmesi ve yorumları ile dikkat çekiyor. Ash, Türkiye'nin Bu Kadar Uzun Süre Ayakta Kalabilmesi İnanılmaz!
TL Ne Kadar Değer Kaybetti? Dolar Ne Kadar Oldu? TL Ne Kadar Değer Kaybetti? Dolar Ne Kadar Oldu? Doların 16TL'ye yaklaşmasıyla beraber ekonomi politikalarının sürdürülebilirliği piyasalarda her geçen gün daha çok sorgulanıyor. Tl bugün ne kadar değer kaybetti. Dolar ne kadar işte detaylar..
Merkez Bankası Anketinde Yıl Sonu Dolar ve Enflasyon Tahminleri Uçtu Merkez Bankası Anketinde Yıl Sonu Dolar ve Enflasyon Tahminleri Uçtu Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası mayıs ayına ilişkin piyasa katılımcıları anketini yayımladı. Katılımcıların yıl sonu dolar/TL beklentisi ise bir önceki anket döneminde 16.85 iken, bu anket döneminde 17.57 oldu.
Araba Alacaklar Dikkat! Araba Alacaklar Dikkat! Geçtiğimiz hafta dolar kurunun yeniden yükselişe geçerek 16 lira sınırına yaklaşması sıfır otomobil fiyatlarına zam olarak yansıdı. Fiyatlar bir haftada 35 bin lira artarken yıl sonuna kadar yüzde 20 daha yükseleceği belirtildi.
Memur Ve Emeklilerin Zam Oranları Belli Oluyor! İşte Temmuz Ayı  Zam Tutarları.. Memur Ve Emeklilerin Zam Oranları Belli Oluyor! İşte Temmuz Ayı Zam Tutarları.. Milyonlarca memur ve emeklinin Temmuz ayında beklediği enflasyon zammı ile ilgili detaylar belli oldu. İşte temmuz ayında olması beklenen en düşük emekli ve memur maaşları…