Medya

Asıl Hedef Fahrettin Altun'u Oyun Dışı Bırakmak mı? Asıl Hedef Fahrettin Altun'u Oyun Dışı Bırakmak mı? Son dönemde sıkça hedef haline getirilen İletişim Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun hakkında çarpıcı bir yazı kaleme alan Diriliş Postası Yazarı Nihat Nasır, kurumun önemine dikkat çektiği yazısında “Hiç şüphe yok ki, asıl maksat, Cumhurbaşkanlığı sistemi ile birlikte hayatımıza giren İletişim Başkanlığı’nı oyun dışı bırakmak…” değerlendirmesinde bulundu..
Müge Anlı'da Müthiş Operasyon: 15 Yaşındaki Kızı Nasıl Kurtardı? Müge Anlı'da Müthiş Operasyon: 15 Yaşındaki Kızı Nasıl Kurtardı? Müge Anlı'nın ekibi ve emniyet müdürlüğü tarafından, İstanbul Taksim'de nefes kesen bir kurtarma operasyonu gerçekleştirildi. Komşusu tarafından gece kulübünde çalıştırılmak için alıkonulan 15 yaşındaki kız çocuğu, başarılı operasyon sayesinde kurtarılarak ailesine kavuşturuldu.
Barış Yarkadaş'tan İYİ Parti'ye Jet Yanıt: Akşam Açıklayacağım Barış Yarkadaş'tan İYİ Parti'ye Jet Yanıt: Akşam Açıklayacağım Gazeteci ve tv100 yazarı Barış Yarkadaş İYİ Partililerin ve yakınlarının büyükşehir belediyelerinden aldığı ihaleleri, daire başkanlıklarını ve genel müdürlükleri gündeme getirdi. Yarkadaş'ın sözleri üzerine İYİ Parti suç duyurusunda bulundu. Yarkadaş İYİ Parti'ye jet hızıyla cevap verdi ve 8 Eylül Perşembe akşamki tv100 yayınını işaret etti.
Esra Ezmeci'ye Anadolu İrfanı Bu mu Dedirten Sorular: Kayınvalidem Babam ve Amcamla İlişkiye Girmiş Esra Ezmeci'ye Anadolu İrfanı Bu mu Dedirten Sorular: Kayınvalidem Babam ve Amcamla İlişkiye Girmiş Esra Ezmeci, sosyal medyada yayınladığı ifşalarla gündem oluyor. Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, kitaplarında ve günlük yaşantısında kadınlara çok önemli tavsiyelerde bulunuyor. Kitaplarında yer alan tuzlu su ve çapalama yöntemleriyle kadınların evliliklerini ve ilişkilerini kurtardığını iddia ediyor. 36 yaşındaki güzel psikolog Ezmeci son yayınladığı kaynana ifşası ile sosyal medyada çok konuşuldu. İşte o ifşalar
7 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Ana Haber, Müge Anlı 7 Eylül 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları: MasterChef, FOX Ana Haber, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 7 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
MasterChef'te Dilan ve Burak Gerginliği: Somer Şef ve Mehmet Şef Çok Kızdı MasterChef'te Dilan ve Burak Gerginliği: Somer Şef ve Mehmet Şef Çok Kızdı MasterChef Türkiye'nin son bölümüne Dilan ve Burak arasında yaşanan yüzleşme damga vurdu. Daha önce yarışmacı arkadaşı için sert konuşan Dilan; Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'na kendini ifade etmeye çalıştı. Dilan'ın "Burak'ın yakınlarını ve sevdiklerini çok üzdüm ama söylediklerimin hala arkasındayım." demesi bardağı taşıran son damla oldu. Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu genç yarışmacıyı uyardı.
İsmailağa Tarikatı Hocası Mesut Demir Depremi Mini Eteğe Bağladı İsmailağa Tarikatı Hocası Mesut Demir Depremi Mini Eteğe Bağladı İsmailağa cemaati hocalarından Mesut Demir kadınları giydikleri kıyafetler üzerinden hedef aldı. Demir, “Bu sene millet artık 20-30 cm elbiseyle geziyorlar ahlaksızlar. Allah hidayet versin, şuur versin. Yetmedi mi bu kadar bela, depremler yetmedi mi, 15 Ağustoslar (17 Ağustos 1999 depremi) yetmedi mi?” dedi. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu, kadınları hedef alan Demir’e tepki gösterdi.
FETÖ'cü Sitenin Hande Fırat İftirası Nedim Şener ve Berna Laçin Kavgası Çıkardı FETÖ'cü Sitenin Hande Fırat İftirası Nedim Şener ve Berna Laçin Kavgası Çıkardı İktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesi yazarı ve Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'la yaptığı canlı yayın, sosyal medyada tekrar gündem oldu. Berna Laçin'in FETÖ'cü Aktif Haber’in Fırat'la ilgili iddiasına "Bunu araştıracak gazeteci dostlardan haber bekliyoruz” demesi üzerine Twitter'da başlayan tartışma sürüyor.
6 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: MasterChef, Kusursuz Kiracı, Müge Anlı 6 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: MasterChef, Kusursuz Kiracı, Müge Anlı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 6 Eylül 2022 Salı günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
Akit yazarı: Abdullah Gül'ün Yeniden Dillendirilmesi Muhalefetin Acizliği Akit yazarı: Abdullah Gül'ün Yeniden Dillendirilmesi Muhalefetin Acizliği Yeni Akit yazarı Akif Bedir, 2023 seçimlerinde 6’lı masanın adayı olarak 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün isminin geçmesini değerlendirdi.
Sözcü yazarı Özdil: Fakirlikten Kurtulma' Duası Pazarlayan 5 Bin Site var Sözcü yazarı Özdil: Fakirlikten Kurtulma' Duası Pazarlayan 5 Bin Site var Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, internette medyum sıfatıyla pek çok kişinin zenginlik duası ile insanları dolandırdığını yazdı.
Uykusuz Dergisinden Diyanet Kapağı: Nasıl Tebliğci Bunlar? Uykusuz Dergisinden Diyanet Kapağı: Nasıl Tebliğci Bunlar? Uykusuz dergisi, iktidarın "Kur Korumalı Mevduat Hesabı" çalışmasına da gönderme yaparak Diyanet'in son fetvasını eleştirdi.
Milli Ahlak Abidesi Mehmet Ali Erbil Kısmetse Olur Cansel Çördük'ü 14 Yaşındayken Otele Çağırmış Milli Ahlak Abidesi Mehmet Ali Erbil Kısmetse Olur Cansel Çördük'ü 14 Yaşındayken Otele Çağırmış Cansel Çördük, bir döneme damga vuran evlilik yarışması Kısmetse Olur programıyla adını geniş kitlelere duyurmuştu. Fenomen gelin adayı Cansel Çördük, inanılmaz değişimiyle ağızları açık bırakıyor. Sosyal medya paylaşımları çok konuşulan Cansel Çördük, Instagram hesabından yaptığı Mehmet Ali Erbil itirafıyla şoke etti. Çördük, şarkıcı Ece Ronay'ın mesajlarını ifşa ettiği Mehmet Ali Erbil hakkında bir taciz iddiasında bulundu. İşte Çördük'ün Mehmet Ali Erbil hakkındaki açıklamaları...
Yazılı, Görsel ve Dijital Medyada Geçen Haftaya Damgasını Vuran Dizi Hangisi? Yazılı, Görsel ve Dijital Medyada Geçen Haftaya Damgasını Vuran Dizi Hangisi? Medyafaresi.com Özel Haber: Ekranlarda reyting yarışını sürdüren ve milyonların merakla izlediği yerli diziler acaba medyada ne kadar konuşuluyor? Gazetelerde, dergilerde, televizyon kanallarında ve internet haber portallarında hangi dizi hakkında kaç haber çıktı? Medya Takip Merkezi'nin bu araştırması sadece Medyafaresi.com'da...
Dilipak'tan Cübbeli Ahmet'e Kapak Gibi yanıt: 2 Namaz Kıldın Diye Ekonomi Düzelmez Dilipak'tan Cübbeli Ahmet'e Kapak Gibi yanıt: 2 Namaz Kıldın Diye Ekonomi Düzelmez AKP'yi eleştirdiği için Yobaz Akit gazetesindeki yazılarına son verilen Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün namaz kılmayanların sayısının fazla olduğunu, ekonomide kötü gidişata sebep olarak bunu göstermesine tepki verdi.
Sedat Peker için Şarkı Yazan İsmail Türüt İfadeye Çağrıldı Sedat Peker için Şarkı Yazan İsmail Türüt İfadeye Çağrıldı Şarkıcı İsmail Türüt’ün organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker’e doğum günü şarkısı yazdığı için ifadesi alındı.
5 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: MasterChef, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Bir Küçük Gün Işığı 5 Eylül 2022 Reyting Sonuçları: MasterChef, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, Bir Küçük Gün Işığı Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 5 Eylül 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.