Abone Ol

Pelin Suade'nin hayat hikayesi yarışmacıları üzdü

İşte Benim Stilim'in yarışmacılarından Pelin Suade, anne ve babası ayrıldıktan sonra babaannesi ve dedesi tarafından büyütüldüğünü, yokluk çekmediğini ama 4 yaşından 14 yaşına kadar annesini göremediğini tek isteğinin sevgi olduğunu söyledi.

Pelin Suade'nin hayat hikayesi yarışmacıları üzdü

İşte Benim Stilim 2016 03 Şubat 2016 Çarşamba günü yayınlanan 27. bölümünde Pelin Suade konseptinde mimar olduğunu söyleyince Simge Tertemiz kendisini aynı suçlamayı yapan Pelin'e konseptimi çaldın dedi.

Nil Karataş ise kombinin Pelin'in proporsiyonuna uygun olmadığını söyledi. Gizem Özdilli ise final haftasında oldukları için hiç bir şeyi beğenmeyeceklerini söyledi ve Pelin'in taşlarını sordu.

Pelin küpesinin imitasyon olduğunu ve gerçek takılarını bankada kasada tuttuğunu söyledi.

Pelin Suade'nin hayat hikayesi yarışmacıları üzdü - Resim: 1İşte Benim Stilim'de Pelin Suade ve İnci Pars neden kavga etti?

Pelin daha sonra bunların işin esprisi olduğunu, normal bir yaşantısı olduğunu söyledi ve parayla mutlu olan bir insan olmadığını söyledi.

Pelin daha sonra anne ve babası ayrıldıktan sonra babaannesi ve dedesi tarafından büyütüldüğünü, yokluk çekmediğini ama 4 yaşından 14 yaşına kadar annesini göremediğini söyledi.

Annesiyle sadece okul bahçesinde görüştüğünü, annesinin yanına gittiğinde ise babasının maddi desteği kestiğini ve kendi ayakları üzerinde durmak için çeşitli işler yaptığını, şirketini kurduğunu söyledi.

Pelin Suade'nin hayat hikayesi yarışmacıları üzdü - Resim: 2SEKSİ SUNUCU PELİN SUADE'DEN ÇOK ÖZEL POZLAR

Her zaman tek isteğinin sevgi olduğunu söyleyen Pelin bütün yarışmacıları hikayesiyle etkiledi. Sevil Uyar ise Pelin'in hiç havalı olmadığını, tanıdıkça kendisini sevdiklerini, para kazanmanın ne demek olduğunu öğrenmiş ve en büyük eksiklik sevginin parayla kazanılmayacağını söylüyorsun bu çok önemli dedi. Pelin hayatın gençken kolay olduğunu ama yaşlanınca paranın gerekli olduğunu söyledi.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.
Yarışmacılar: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder

İşte Benim Stilim'de Hakan Akkaya sırt dekolteli elbiseler için nasıl tüyo verdi?

İşte Benim Stilim'de kavga! Esra Balamir stüdyoyu terk etti

İşte Benim Stilim'de Simge Tertemiz Sevil Uyar tartışması

İşte Benim Stilim'de Hatice'nin zor anları

İşte Benim Stilim'de Hakan Akkaya, Berna Öztürk'ün eteğini kesti!

İşte Benim Stilim'de Berna Öztürk, Neslihan Önder'in fiziğini kıskandı mı?

Ivana Sert, Floyd Mayweather'a meydan okudu!

Ivana Sert horon oynadı, olay yarattı!

Ivana Sert horon oynadı

Ivana Sert sıcak denizlere indi

Ivana Sert Ege'yi ısıttı

Miss Fashion TV 2015 güzelinin tacını Ivana taktı

İvana Sert'ten muhteşem dans performansı