200 bin TL maaşla dünyayı gezecek asistan arıyor

Kendi çabalarıyla milyoner olan 26 yaşındaki Matthew Lepre, kendisiyle birlikte dünyayı dolaşması ve lüks otellerde kalması için 200 bin TL maaş ödeyeceği kişisel asistanını arıyor.

Eklenme: 23 Mart 2019 16:27 - Güncelleme: 23 Mart 2019 16:58

Hiç iş hayatından bıkıp sadece gezmeyi istediğiniz anlar oldu mu? Cevabınız 'Evet' ise fakat sorumluluklarınızdan dolayı çalışıp para kazanmanız gerekiyorsa tam sizin için uygun bir pozisyon bulduk! Detayları The Sun'dan sizler için derledik.

Kendi çabalarıyla milyoner olan 26 yaşındaki Matthew Lepre, kendisiyle birlikte dünyayı dolaşması ve lüks otellerde kalması için 200 bin TL maaş ödeyeceği kişisel asistanını arıyor. Tam olarak rüyalarınızdaki iş değil mi?
Matthew, aslında Sidney'de çalışıyor olmasına rağmen Japonya, Dubai ve Amerika'ya sıklıkla iş gezilerine gidiyor. Yeni asistanı olacak kişiyi de bu gezilere yanında götürmeyi planlıyor.

Matthew'in asistanı günlük elektronik ticaret işlerini yürütmenin yanı sıra diğer işlerde de yardımcı olacak.

Başarılı iş adamının kazancı aylık 475 bin TL. Bu kazancının 200 bin TL kadarını da yeni işe alacağı acemi çalışanına vermeyi düşünüyor.

Mail Online'a konuşan milyoner: ''Maaş kişinin deneyimine göre değişebilir fakat maaşa ek olarak seyahat ve konaklama giderleri ile birlikte sağlık sigortası da benim tarafımdan karşılanacaktır.'' şeklinde açıklamada bulundu.

Eleman açığı olan pozisyonu dünyanın en havalı işi olarak nitelendiren Matthew, bu göreve gelecek olan kişinin yüksek sosyete gezilerinde kullanabileceği geçerli pasaportunun olmasının yanı sıra bilgisayar becerisine ve çoklu görev yeteneğine sahip olmasını istiyor.

Eleman açığı olan pozisyonu dünyanın en havalı işi olarak nitelendiren Matthew, bu göreve gelecek olan kişinin yüksek sosyete gezilerinde kullanabileceği geçerli pasaportunun olmasının yanı sıra bilgisayar becerisine ve çoklu görev yeteneğine sahip olmasını istiyor.

''Seyahat ederken çalışarak tam olarak istediğim hayatı yaşıyorum. Yanımda çalışacak birisine aynı şeyi yapabilme fırsatı vermek istiyorum. Bütün maceralarıma benimle birlikte katılacak birini arıyorum. Yaptığım işi ve yeni yerler keşfetmeyi seviyorum.''

İşte Matthew'in adaylarda aradığı özellikler:

İleri seviyede bilgisayar becerisi

Çoklu görev ve baskı altında çalışma yeteneği

İşleri hatasız biçimde organize etme yeteneği

Detaylar konusunda dikkatli olma

Zamanı iyi yönetme

Seyahat planlarını düzenleyebilme

23 yaşındayken üniversiteyi bırakan Matthew, bu işe başladığında hiçbir dayanağı ve imkanı yoktu. Tam olarak sıfırdan başlayan Matthew şimdi ise dört tane elektronik ticaret mağazası işletiyor.

Boş pozisyon için YouTube kanalından reklam yapan Matthew şunları söyledi: ''Benimle çalışacaksınız, dünyayı gezeceksiniz ve dünyanın dört bir yanındaki inanılmaz güzellikleri görme fırsatına sahip olacaksınız.''

Başvuruları Ecom Warrior Academy İnternet sitesinden açan milyoner, adaylardan neden bu pozisyon için uygun olduklarını anlattıkları video çekmelerini istedi.

Gezmeyi sevip de çalışmaktan fırsat bulamayanlardan mısınız? O zaman ne duruyorsunuz? Hadi videonuzu çekip başvurun. Bazıları bu son kısmı okumadan işe koyuldu bile!