Müşerref Seçkin muserrefseckin@gmail.com@

Polislerin maaşlarına 400-600 TL arası zam

Bir süredir seçim vaatleri arasında kendilerini bulamayan polis tanıdıklardan sık sık soru alıyordum. Askere 2 kez yapıldı bize niye yok" diye.. Onlar için araştırdım. Polislere de 400-600 arası zam geliyor.

Hükümet seçim vaatleri için kesenin ağzını açtı. Emekliye ikramiye, borçlara yapılandırma vesaire vesaire..

İşe gidip gelirken beni tanıyan polisler "sessizce " soruyor. Bize doğru dürüst zam yapılmadı. Bu yıl askerlere 2 kez yapıldı. Bize niye yok. Bir araştırsan.."

Bana da güzel bir denk geldi. Bu işleri bilen bir kaynakla meclisteki lokantada karşılaştık. Bilgiyi verdi. Maliye bakanı ile İçişleri Bakanı iki kez Başbakanlıkta toplantı yaptılar. Polislere de 400-600 arası zam yapılıyor. Yakında açıklayacaklar.

Ben de köşemde 267 bin polis ve ailesini ilgilendiren bu bilgiyi paylaşayım dedim. Bu enflasyonda dertlerine derman olacak mı bilemem ama hayırlı olsun..

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
15 Ağustos 2018 Çarşamba reyting sonuçları: Nefes Nefese mi, Çocuklar Duymasın mı?115 Ağustos reyting sonuçları: Nefes Nefese mi, Çocuklar Duymasın mı?
Acun Ilıcalı bombayı patlattı!2Acun Ilıcalı bombayı patlattı!
Derya Tuna: 27 yıl bekledim olmadı3Derya Tuna: 27 yıl bekledim olmadı
Deren Talu'dan anneye nispet pozu4Deren Talu'dan anneye nispet pozu
Berat Albayrak yerine Ali Babacan olsaydı durum değişir miydi?5Albayrak yerine Babacan olsaydı durum değişir miydi?
CNN'den Trump'ı çıldırtacak alt yazı: Türkiye ABD'ye ağır tokat attı6Trump'ı çıldırtacak alt yazı: Türkiye ABD'ye ağır tokat attı
Benan Kepsutlu dehşeti yaşadı! Eşim dövdü bebeğim düştü7Benan Kepsutlu dehşeti yaşadı! Eşim dövdü bebeğim düştü
PKK'da tecavüz itirafı! Kod adı Sapık Abbas8PKK'da tecavüz itirafı! Kod adı Sapık Abbas
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan F-35 örneği isteyen Antalyalı esnaf olay oldu9Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan F-35 örneği isteyen Antalyalı esnaf olay oldu
Zuhal Topal'la Sofrada ilk bölüm fragmanı yayınlandı! Ne zaman başlıyor?10Zuhal Topal'la Sofrada ilk bölüm fragmanı yayınlandı! Ne zaman başlıyor?