Müşerref Seçkin muserrefseckin@gmail.com@

Polislerin maaşlarına 400-600 TL arası zam

Bir süredir seçim vaatleri arasında kendilerini bulamayan polis tanıdıklardan sık sık soru alıyordum. Askere 2 kez yapıldı bize niye yok" diye.. Onlar için araştırdım. Polislere de 400-600 arası zam geliyor.

Hükümet seçim vaatleri için kesenin ağzını açtı. Emekliye ikramiye, borçlara yapılandırma vesaire vesaire..

İşe gidip gelirken beni tanıyan polisler "sessizce " soruyor. Bize doğru dürüst zam yapılmadı. Bu yıl askerlere 2 kez yapıldı. Bize niye yok. Bir araştırsan.."

Bana da güzel bir denk geldi. Bu işleri bilen bir kaynakla meclisteki lokantada karşılaştık. Bilgiyi verdi. Maliye bakanı ile İçişleri Bakanı iki kez Başbakanlıkta toplantı yaptılar. Polislere de 400-600 arası zam yapılıyor. Yakında açıklayacaklar.

Ben de köşemde 267 bin polis ve ailesini ilgilendiren bu bilgiyi paylaşayım dedim. Bu enflasyonda dertlerine derman olacak mı bilemem ama hayırlı olsun..

Diğer Yazıları

En Çok Okunan Haberler
Canlı yayında inanılmaz aldatma itirafı: Kocam en yakın kız arkadaşımı 5 dakikada hamile bıraktı1Kocam en yakın kız arkadaşımı 5 dakikada hamile bıraktı
17 Ekim 2018 Çarşamba reyting sonuçları: Sen Anlat Karadeniz mi, FOX Ana Haber mi?217 Ekim reyting sonuçları: Sen Anlat Karadeniz mi, FOX Ana Haber mi?
Tarım Bakanı muhabirin sorusuna maskaralık dedi, Fatih Portakal sert çıktı3Tarım Bakanı muhabirin sorusuna maskaralık dedi, Fatih Portakal sert çıktı
AKP’li eski vekilin işe gitmeden maaş alan kızı Paris'te geziyor4AKP’li eski vekilin işe gitmeden maaş alan kızı Paris'te geziyor
Gelinim Mutfakta'da ortalık fena karıştı! Gününün birincisi kim oldu?5Gelinim Mutfakta'da ortalık fena karıştı! Gününün birincisi kim oldu?
CHP'den İstanbul anketi: Taban onu istiyor6CHP'den İstanbul anketi: Taban onu istiyor
Yılmaz Özdil'den Erdoğan'a flaş emeklilik yorumu7Yılmaz Özdil'den Erdoğan'a flaş emeklilik yorumu
Tarkan'ın striptiz yaptığı görüntüleri sosyal medyayı salladı8Tarkan'ın striptiz yaptığı görüntüleri sosyal medyayı salladı
Ekonomi kanalı EKOTÜRK yayın hayatına ne zaman başlıyor?9Ekonomi kanalı EKOTÜRK yayın hayatına ne zaman başlıyor?
Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı10Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma kaldırıldı