Zuhal Topal'la Sofrada Güllü kimdir? Kaynana Gülizar nereli?

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 26-30 Kasım tarihleri arasında ter dökecek olan Güllü ve Kayınvalidesi Gülizar Hanım kimdir?

Eklenme: 27 Kasım 2018 17:34 - Güncelleme: 27 Kasım 2018 17:38

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları arasında bulunan Güllü ve Kayınvalidesi Gülizar Hanım merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada Güllü kimdir kaç yaşında? Kaynanası Gülizar hanım nereli? İşte Zuhal Topal'la Sofrada'da 27 Kasım 2018 tarihinin yarışmacıları...

Zuhal Topalla Sofrada Güllü ve kaynanası Gülizar Hanım Kimdir? 27 Kasım Salı günü ter dökecek olan Güllü, 26 yaşında. Sivas'ın mutfaktaki medarı iftiharı olduğunu söylüyor.

Zuhal Topalla Sofrada 23 Kasım Kazananı: Açıklanan sonuçlara göre geçtiğimiz hafta Aysel Hanımın gelini Esra, birinci olarak 10 bin liralık büyük ödülün sahibi olmuştu. 

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz.