Abone Ol

Yılmaz Özdil'den Özgür Özel'in el öpme pozuna sert tepki: AKP'ye hediye..

CHP'nin yeni genel başkanı Özgür Özel, Kadıköy'de, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve Pervin Buldan ile birlikte opera dinletisine katıldı. Opera sanatçısı Pervin Chakar'ın Türkiye hakkındaki açıklamalarına atıfta bulunan Yılmaz Özdil, Özgür Özel'e tepki gösterdi.

Yılmaz Özdil'den Özgür Özel'in el öpme pozuna sert tepki: AKP'ye hediye..

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Özel, İstanbul Kadıköy'de "Bir Opera Gecesi" dinletisine katıldı. Özel'e; CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve HEDEP Van Milletvekili Pervin Buldan eşlik etti.

Konser sonrası Chakar'ı sahnede tebrik eden Özel'in, Kürt devleti isteyen ve Türkiye'yi işgalci gören Chakar'ın elini öpen fotoğrafı ise kendi tabanın da dahi rahatsızlık yarattı.

Özgür Özel o anları Twitter hesabından paylaşarak, "İstanbul Kadıköy'de Süreyya Opera Sahnesi'nde ünlü soprano Pervin Chakar ve piyanist Paolo Villa'nın "Bir Opera Gecesi" dinletisine katıldık. Sn. Chakar'ın performansı kadar verdiği barış kardeşlik mesajları ve deprem acımızı paylaşması da etkileyiciydi." ifadelerini kullandı.

YILMAZ ÖZDİL'DEN TEPKİ!

Özgür Özel'in, Türkiye'yi 'işgalci' gören Pervin Chakar'ın elini öpmesine bir tepki de Gazeteci Yılmaz Özdil'den geldi.

Yılmaz Özdil, sosyal medya hesabından paylaştığı o fotoğrafla şu ifadelere yer verdi:

"Her şeye itiraz etmeyin, değişime bir şans verelim diyorlardı, buyrun… Yerel seçimin seçim afişi Akp’ye hediye edildi!"