MedyaFaresi MedyaFaresi

Ünlü astrolog Ebru Cinek Medyafaresi.com için yazdı: ABD'de Başkanlık Seçimini Trump kazanacak

Medyafaresi.com'da özel analizleriyle dikkat çeken ve 15 Temmuz darbesini önceden bilen ünlü astrolog Ebru Cinek ABD seçimlerini yorumladı. Bakın neden Trump kazanacak?

Eklenme: 03 Kasım 2016 17:31 - Güncelleme: 03 Kasım 2016 17:43

İŞTE EBRU CİNEK'İN O YAZISI

Hepimizin gözleri Amerika’da ki başkanlık seçiminde. Hillary Clinton mı? Donald Trump mı?  Bu sorunun cevabı astrolojiye göre Hillary Clinton kazanacak, kazandı derken sonunda  ipi göğüsleyerek bu yarışı  öyle ya da böyle TRUMP kazanacak. Neye göre kime göre demeyin. Gelin anlatayım.

Vedik yani Hint astrolojisinin öngörüde ünlü olmasının benim de bu kadar net konuşmamım sebebi daşalar dediğimiz yani gezegen periyodlarının zamanlamasını gösteren sistemdir. İnsanın doğduğu andan itibaren başlayan yolculuğunda   hangi dönemlerde ne yaşayacağını gösteren bu sistem  sayesinde nokta atışı yapabiliyoruz. Kısacası kişinin hayatının detaylı bir resmini çizen bu sistemle kolay kolay yanılmak mümkün değil.

Ben şimdi size burada uzun uzun her ikisinin de doğum haritasını  astrolojik olarak anlatarak kafanızı karıştırmak istemiyorum. Özellikle Vedik astroloji’nin ağrı dili ve terimlerini birçoğunuz doğal olarak anlamıyorsunuz. Anlamak da zorunda değilsiniz tabii ki bu  bizim işimiz☺

Hillary Clinton’nın doğum haritasına göre yaşadığı dönem ve Jüpiter’in kariyer, başkanlık, toplumdaki statüsü…  gibi bir çok anlamı olan onur, ödüllerle bağlantılı evine yaptığı güçlü açı olmasına rağmen  Ocak 2016 tarihi itibariyle başlayan ve Eylül ayındaki  tutulmayla beraber aktif hale gelen  skandallar, engeller alanındaki  gezegenlerin hareketi  onu Kasım 2016 ayında da zorlayacağa benziyor. Bu yaşanacaklar onu rakipleri anlamında da aşağı çekebilir, zorlayabilir hatta savunmasız hale de getirebilir.

Donald Trump’nın doğum haritasına baktığımızda ise 15 Kasım 1998 yılından beri yaşadığı 18 yıllık döngünün 11 Kasım 2016 itibariyle biteceğini ve yeni bir döneme başlayacağını görüyoruz. Bu döngü onu başkanlık seçiminde öne çıkaracağını özellikle rakipleri ve onlarla ilgili sis perdelerini aralayarak gücü eline geçirebileceğini gösteriyor.

Tabii bu arada Amerika’ya  bu seçimlerin  yansıması ne olacağını anlayabilmek için ülke haritasına baktığımızda  Kasım ayı itibariyle yeni bir dönemin başlayacağını gösteriyor. Özellikle başkanlık yarışında aksiliklerin, gizli saklı kalmış gerçeklerin ortaya çıkacağını ve bununda büyük bir kaosa neden olabileceği gözüküyor. Yine  Mars’ın Kova burcundaki transitinin 30 Aralık 2016 ve 1 Ocak 2017 tarihleri arasındaki hassas dereceleri  olası bir terörist saldırıya karşı da ülkenin çok dikkatli olması gerektiğini vurguluyor. Ocak 2017 tarihinden sonra Satürn’ün yükselen üzerinde  transitine başlamasıyla halkın kendini güvende hissetmeyeceğini, gelecek kaygısı ve endişesi taşımaya başlayacağını gösteriyor. Hatta kamuoyu geçmişte yaptıkları hatalarla yüzleşebilir bunun muhakemesini yapmaya başlayacaktır.

Evet! astrolojik haritalara seçim sonunda Hillary Clinton ile ilgili ortaya çıkabilecek bazı sırlardan dolayı ki sürpriz bir şekilde bu yarışta Trump’ın galip gelme ihtimali çok kuvvetli.  Ama  2016 başından beri hep ne diyorum "hiçbir şeyin gizli saklı kalmayacağı bir yıl yaşayacağız." Amerika’nın haritasına bakınca  2016 yılının başı itibariyle başlayan süreç halka, kamuoyuna geçmişleri bir hayli düşündürdüğü için  siyasetten uzak birini istedikleri için mi Donald Trump’ı  çağırdılar diye mi düşünmeden edemiyorum. Ama şunu biliyorum ki global olarak 2016 yılında dünyada yaşayan herkesin sis perdesinin ardındaki gerçeklerin farkına vardığı bir yıl olarak tarihe geçecek.

Eğer bu düzenin bir parçası olmadıysanız, kendi hayatlarınızın sorumluluğunu almaya gönüllü iseniz gelecek sizi korkutmasın. Hatta Türkiye topraklarında yaşayanları hiç korkutmasın!

Namaste

EBRU CİNEK'İN YAZISI İÇİN TIKLAYIN