Abone Ol

Uğur Dündar: Halk Sedat Peker'i Temiz Toplum Savaşçısı Olarak Görüyor

Gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesabında organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında dikkat çeken yorumda bulundu.

Uğur Dündar: Halk Sedat Peker'i Temiz Toplum Savaşçısı Olarak Görüyor

Gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında, "Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki artık halk, onu bir suç örgütü lideri olarak değil, temiz toplum savaşçısı olarak görüyor” dedi.

Gazeteci Uğur Dündar Twitter'da, suç örgütü lideri Sedat Peker ile ilgili dikkat çeken bir yorumda bulundu.

Dündar, Peker’i etiketleyerek yaptığı paylaşımda, “Hayatım mafyalar, suç örgütleri, hırsızlar, hortumcular ,uyuşturucu baronlarıyla mücadele etmekle geçti. Sedat Peker hakkında da haber yaptım. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki artık halk, onu bir suç örgütü lideri olarak değil, temiz toplum savaşçısı olarak görüyor.” ifadelerini kullandı.

Uğur Dündar: Halk Sedat Peker'i Temiz Toplum Savaşçısı Olarak Görüyor - Resim: 1

PEKER'DEN DÜNDAR'A TEŞEKKÜR

Dündar'ın paylaşımı ardından Peker de sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür mesajı yayınladı.

Peker, "Kıymetli büyüğüm Uğur Ağabey, bu güzel sözleri sizden duymak bana şeref. Ancak ben insanın olduğu her yerin kirli olacağına inanırım (bu yaşıma kadar gördüklerimden dolayı). Ben bir söz verdim, gerçek mafyaların kim olduğunu tüm dünyaya göstereceğim.

Beni küçültmek istediler. Onları öyle bir küçülteceğim ki hepsini kibrit kutusunun içine sokacağım. Unutmadan, şahsımla ilgili sözleriniz için sizi eleştirenler sadece sahte hesaplar ve troller." ifadesinde bulundu.

Uğur Dündar: Halk Sedat Peker'i Temiz Toplum Savaşçısı Olarak Görüyor - Resim: 2