Abone Ol

Tutunamayanlar 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

TRT'nin absürt komedi dizisi Tutunamayanlar'ın 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü 4 Şubat salı akşamı 20:00'da TRT1 ekranlarında olacak.

Tutunamayanlar 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Ece Çeşmioğlu, Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Bora Akkaş, Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak gibi ünlü isimlerin bulunduğu absürt komedi türündeki yapımın yeni bölümü 4 Şubat salı akşamı 20:00'da TRT1 ekranlarında olacak.

Tutunamayanlar 4. bölüm 2. fragmanı

Son bölümünde neler olmuştu?

Tarık’ın İrem’le aralarında bir şey olmasını istemeyen Cemile, türlü türlü plan yapmıştır. Son planı başarısızlığa uğrayan Cemile, İrem’i mahalleden göndermek için bir ekip toplar. Vildan ve Nurdagül’ün desteğini alarak yeni bir plan geliştiren Cemile, İrem’i bir daha gelmemek üzere mahallenin dışına göndermeye çalışır.

Bu arada yeni bir iş ve ev bulan İrem’e hayırlı olsun hediyesi almak isteyen Tarık, bir türlü parayı denkleştiremez. İlham perisi İlhan’ın verdiği akla uyan Tarık’ın denemediği yol kalmaz.

Cemile, İrem’i mahalleden göndermek için ne planlar yapacak? Cemile, İrem’i mahalleden gönderebilecek mi? İlham perisi İlhan, Tarık’a ne tür akıl verecek? Tarık, İrem’e hediye almak için para bulabilecek mi?