Abone Ol

Türk dizileri Almanya ve Avusturya’ya açılıyor

BluTV, uluslararası dijital yayıncılığın önemli mecralarından Amazon Prime Video ile işbirliğine imza attı. ‘Masum’, ‘Bozkır’, ‘Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da’ gibi diziler Prime Video Almanya ve Avusturya’da izlenebilecek.

Türk dizileri Almanya ve Avusturya’ya açılıyor

BluTV, dünyanın önemli dijital platformlarından Amazon Prime Video ile imza attığı işbirliği çerçevesinde, Prime Video Channels'ın Almanya ve Avusturya'daki kataloğuna dahil oldu.

‘Masum', ‘7Yüz', ‘Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana'da', ve ‘Bozkır' gibi BluTV'nin orijinal içerikleri, Türk televizyonlarının en çok izlenen dizileri ve beğenilen Türk filmleri, BluTV sayesinde Almanya ve Avusturya'da Amazon Prime Video Channels üzerinden de erişilebilir olacak.

Almanya ve Avusturya'daki Amazon Prime üyeleri, bilgisayarlarından, tabletlerinden, mobil platformlardan, akıllı televizyonlardan ve Amazon Fire cihazlarından BluTV'ye abone olarak içeriğe ulaşabilecekler.

‘DAHA RAHAT ERİŞİLEBİLİR OLACAK’

Markanın kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, işbirliği ile ilgili “Türk içeriğinin dünyadaki 1 numaralı platformu olma vizyonumuza doğru bir adım daha atmaktan gurur duyuyoruz. BluTV, Amazon ile yaptığı işbirliği sayesinde, Almanya ve Avusturya'da Türkçe konuşan 3,5 milyon kişi için çok daha rahat erişilebilir olacak” dedi.