Abone Ol

Survivor’dan elenen, adada mahsur kalan yarışmacıların akıbeti belli oldu!

Survivor'dan elenen ve uçuş yasağından dolayı Türkiye'ye dönemeyen yarışmacıların 10-15 Mayıs tarihleri arasında ülkelerine dönmesi planlandı. Elendikten sonra karantinaya alınan 6 yarışmacı, bir süredir Acun Medya'nın ayarladığı otelde kalıyor.

Survivor’dan elenen, adada mahsur kalan yarışmacıların akıbeti belli oldu!

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada uçuşların ve sınırların kapatılmasıyla birlikte, çekimleri Dominik'te süren Survivor 2020'de elenen yarışmacılar da haftalardır Türkiye'ye dönemedi. Dün TV8'nin canlı yayınına bağlanan yarışmacılardan Meryem, ülkeye ne zaman döneceklerini açıkladı.

UÇAĞIMIZ 10-15 MAYIS ARASI GÖRÜNÜYOR

Survivor'dan elenen Gizem Birdan, Parviz Abdullayev, Ezgi Hocaoğlu, Burak Yurdugör, Ceyhun Uzun, Meryem Kasap, ülkeye dönemedikleri için bir süredir Acun Medya'nın ayarladığı otelde kalıyor. Sakatlığından dolayı Gönüllüler takımından elenen Meryem, dün Survivor Panorama'nın canlı yayınına bağlanarak şunları söyledi: "Bizim uçağımız 10-15 Mayıs arası olarak görünüyor. Ancak kesin değil. Biz burada çok eğleniyoruz. Dizimdeki sakatlık sürüyor. Bu nedenle tedavi olabilmek için Türkiye'ye dönmek istiyorum."

BENCE ARDAHAN BİZİM UÇAĞA YETİŞİR

Meryem öte yandan yarışma hakkında dikkat çeken bir çıkışta da bulundu. Bundan sonra elenecek kişinin Ardahan olduğunu iddia eden Meryem, "Bence Ardahan da bizim uçağa yetişir" dedi. Meryem'in bu açıklamayı ne amaçlı yaptığı ise henüz bilinmiyor.