Abone Ol

Survivor birleşme partisinde neler yaşandı?

Survivor'da gerilim tavan yaptı. Survivor’da Ünlüler takımında olaylar bitmek bilmiyor. Nagihan, Yattara ile konuşmasını gizlice dinleyen Atakan’ı suçladı. Nagihan, Atakan’ın pusu kurup onları dinlediğini iddia etti.

Survivor birleşme partisinde neler yaşandı?

Survivor finale yaklaştıkça yarışmacılar arasındaki gerilim büyüyor. Survivor'da Nagihan, konsey sonrası Yattara’ya Atakan ile olan konuşmasını anlattı.İşte Survivor'da yaşananlar... Survivor'da Nagihan, konsey sonrası Yattara’ya Atakan ile olan konuşmasını anlattı. Nagihan, Atakan’ın bireysel dokunulmazlık yarışmasını Semih kazanırsa Nagihan’ın adını söyleyeceğini söylediğini anlattı. Nagihan, Semih’in Ünlüler’de yazacağım en son kişi sensin dediğini söyledi. Nagihan ile Yattara’nın konuşmasının davetsiz bir misafiri daha vardı.

Atakan, gizlice konuşmalarını dinlediği Nagihan ile Yattara’nın yanına gelerek, konuşulanları suratıma da söyleyin dedi. Nagihan, Atakan’ın bir erkeğe yakışmayacak şekilde kendilerini dinlediğini söyleyerek, Atakan’ı suçladı.

SURVİVOR'DA CUMA GECESİ NELER YAŞANDI

Survivor'da dün akşam ödül oyununu Ünlüler takımı ezici bir üstünlükle elde etti. Gönüller takımından Damla'nın sakatlığı Survivor'un son bölümünde yürekleri ağaza getirdi. Peki Survivor'un yeni bölümünde dün akşam başka neler yaşandı? İşte Survivor'da Semih'in yaşadığı SMS şoku ve haftanın özeti Survivor'da gönüllüler takımı bir önceki oyunda kazandığı buzdolabı ödülünün keyfini çıkardılar. Tek tek yapılan röportajlarda herkesin ısrarla bahsettiği konu bir gece öncesinin adada ne kadar keyifli geçtiği üzerineydi. Survivor'da gönüllüler takımının kazandığı ödül son bölüme damga vurdu. Ödülü kazandıkları akşam neredeyse sabaha kadar buzdolabının içindekileri yemekle meşgul olan gönüllüler adası, sabah kahvaltısınla da ödülün her anını keyfe dönüştürdüler. Peki Survivor'da bu hafta başka neler yaşandı? Dominik’te yine ilginç bir ödül oyunu oynandı. Yarışmacılar gözleri kapalı bir şekilde birbirlerinin sırtındaki flamaları çekmeye çalıştı ve flamayı ilk kaldıran sayı alıyordu, iki sayıyı alan takımına sayıyı kazandırıyordu. Ünlüler takımı 28 Nisan Survivor ödül oyununda öne geçmeyi başardı ve skoru 3-1’e getirdi . Ancak daha sonra Gönüllüler de Gizem Memiç, Efecan ve İbrahim sayıları alarak 4-3 öne geçmeyi başardı. Skor 4-3 iken Gizem Memiç ve Ezgi Avcı karşı karşıya geldi ve 2 sayıyı da kazanan isim Gizem Memiç olunca Gönüllüler 5-3 öne geçti.

Survivor 2016‘da 26 Nisan Salı sms oylama sonuçları nasıl oldu?

İşte son oylamanın şaşırtan sonuçları Survivor‘da Birleşme Partisi öncesi son eleme yaşanmış ve Semih Öztürk, Gizem Kerimoğlu, Serkay Tütüncü ve Tuğba Özay elemeye kalmıştı. Yapılan SMS oylaması sonucunda Tuğba Özay adaya veda etmişti. SMS oylaması sonucu birinci çıkan yarışmacı herkesi şaşırttı! Survivor’da SMS oylaması sonucu Serkay Tütüncü birinci çıktı. Haftalardır birinci çıkan Semih Öztürk’ün Gizem Kerimoğlu ile birlikte eleme oylamasına girmesi oylarını da etkiledi. Semih’in fanlarının Gizem Kerimoğlu’nun da adada kalması için ona da oy attığı ve Semih’in oylarının bu sebeple Serkay’ın gerisinde kaldığı iddia edildi.

Semih’in gerçek oy potansiyeli gelecek haftalarda gün yüzüne çıkacak. Semih Öztürkün Gizem Kerimoğlu olmadan gireceği ilk SMS oylaması merakla bekleniyor.