MedyaFaresi MedyaFaresi

Söz'ün 36. bölümünde veda planı

Star'ın askeri dizisi Söz'ün Pazartesi günü yayınlanacak 36. bölümünden detaylar geldi.

Eklenme: 03 Mart 2018 09:39 - Güncelleme: 03 Mart 2018 09:42

Pazartesi akşamları yayınlanan Söz dizisinde Tim, terör örgütü elebaşı Çolak'ı yakalıyor.

Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hayki'nin seslendirdiği Br1 adlı rap şarkısı eşliğinde Çolak'ın tutuklandığı anların ekrana gelmesi heyecanı doruğa yükseltti. Yeni bölüm fragmanı, dijital platformlarda ve sosyal medyada büyük ilgi ve beğeni gördü. Kısa sürede Youtube’da 800 binin üzerinde izlenme sayısına ulaşan fragman, Youtube’de en çok izlenenler arasında trend listesine girdi.

Yapımını ‘TIMS&B Yapım'ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Söz'ün yeni bölümünde seyircinin haftalardır beklediği sahne ekrana geliyor.

Dizinin yayınlanacak 36.bölümünde; işbirlikleri sona eren, kendi adamları tarafından da artık sayılmayan Çolak, kanlı bir veda planı yapacak. Düşmanları Yavuz, Agah ve Büyükelçiye büyük bir katliam hazırlığı yapan Çolak karşısında Tim'i bulacak. Heyecan dolu bölümde Tim amansız takibi ve korkusuzca verdikleri mücadele sonucu eli kanlı Çolak'ı yakalamaya başaracak.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ' büyük beğeni toplayacak yeni bölümüyle 5 Mart Pazartesi saat 20:00'da Star TV'de...