MedyaFaresi MedyaFaresi

Son Yaz Sezon Finalinde Neler Oldu, Canan Ölüyor mu?

Son Yaz sezon finali ile ekranlarda yayınlanıyor. Son Yaz'ın sezon finalinde Selim ve Canan ailesi ile arabada iken saldırıya uğradılar. Akgün ve ağabeyi Gökhan'ın yüzleşmesi ise ekranlara damga vurdu. Son Yaz'da neler olacağı merak ediliyor. Peki Son Yaz'da Canan ölüyor mu?

Eklenme: 05 Haziran 2021 09:56 - Güncelleme: 05 Haziran 2021 10:04

Son Yaz dizisi sezon finali ile ekranlara geldi. Selim ve Canan ailesi ile arabada iken saldırıya uğradılar. Canan'ın vurulması sonrasında izleyiciler Canan'a ne olacağını merak ediyor. Canan'a ne olacağı dizinin yeni sezonunda ekranlara gelmesi bekleniyor.

SON YAZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Gökhan'ın, Selçuk Taşkın'ı kaçırma amacı farklıdır. Akgün ve babası ile yüzleşerek geçmişten gelen bir aile sırrını ifşa etmek istemektedir. Fakat planları, Akgün ve Selçuk Taşkın yüzleşemeden bozulur.

Selim ve Canan, Yağmur'un kaçırılması sonrası oturup ilişkileri üzerine konuşurlar. Selim Kara Çeşme'ye döndüğünden beri Kara ailesinin başına gelmeyen kalmamıştır. Canan, ilişkisi ile ilgili radikal kararlar almanın arefesindedir.

Yağmur ve Akgün bütün yaşananlarının ardından ilişkilerine bıraktıkları yerden devam etmenin hayalini kurarken önlerinde tek bir engel kalmıştır. Akgün'ün ağabeyi hala hayatta ve kayıptır. Akgün yaptıklarının hesabını ağabeyinden soracak mıdır? Yoksa Yağmur'u dinleyip peşini bırakacak mıdır?

Büyük gün yaklaşmaktadır. Selçuk Taşkın'ın Halil Sadi'ye karşı gizli tanıklık yapacağı mahkeme günü belli olmuştur. Fakat Selçuk Taşkın'ı Gökhan vasıtası ile susturamayan Halil Sadi, Selçuk Taşkın'ın mahkemeye çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Selçuk Taşkın, İstanbul'da mahkemeye çıkıp tanıklık yapabilecek midir?