MedyaFaresi MedyaFaresi

Skandal ilişki Esra Erol'da ortaya çıktı

Atv'de yayınlanan Esra Erol’da programında farklı bir aile dramı daha ortaya çıktı. 18 yaşındaki kızı alıkoyan F.S.’nin evli ve 5 çocuk babası olduğu ise Esra Erol’da programında ortaya çıktı.

Eklenme: 03 Aralık 2020 00:09 - Güncelleme: 03 Aralık 2020 00:15

Atv'de yayınlanan Esra Erol’da programında farklı bir aile dramı daha ortaya çıktı. Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına katılan çaresiz anne ve baba 18 yaşındaki kızları Neslihan Dinler’in F.S. tarafından zorla alıkonulduğunu belirtti. F.S.’nin evli ve 5 çocuk babası olduğu ise Esra Erol’da programında ortaya çıktı.

İstanbul’dan programa katılan aile 18 yaşındaki kızları Neslihan Dinler’in hayatından endişe ettiklerini ve 46 yaşındaki 5 çocuk babası F.S. tarafından zorla tutulduğunu iddia ederek Esra Erol’dan yardım istedi.

Evli ve 5 çocuk babası F.S. canlı yayına bağlanarak tüm iddiaları kabul etti. Eşim ile Neslihan’ı tanıştırdım. Eşim, Neslihan ile ilişkimi kabul etti hatta torunum var.” diyen F.S’nin bu sözleri herkesi şoke etti. 18 yaşındaki genç kızın F.S’nin yanında olduğu ortaya çıktı.

Neslihan Dinler ise yayına bağlanarak “Ben kendi isteğim ile buradayım. Dini nikâhlı kocam F.S ile yaşamak istiyorum. Evli ve 5 çocuk babası olduğunu biliyordum” dedi.