Abone Ol

Sahnede LGBT Bayrağı Açan Gülşen Tuğba Ekinci'yi Çıldırttı

Cesur tavırlarıyla sık sık gündeme gelen başarılı şarkıcı ve söz yazarı Gülşen, önceki akşam Antalya konserinde LGBT bayrağı açtı. Tuğba Ekinci'den şaşkına çeviren bir yorum geldi. Ekinci, Gülşen için ''Hareket kral da karakter kral değil. Evli Erol Köse'yi... '' sözleriyle dikkat çekti.

Sahnede LGBT Bayrağı Açan Gülşen Tuğba Ekinci'yi Çıldırttı

Uzun zamandır yoğun bir konser maratonu olan ve şarkılarının yanı sıra kıyafetleriyle de gündemden düşmeyen Gülşen, son konserinde LGBT bayrağı açtı. İzleyicileri ikiye bölen harekette, bir kısım Gülşen'e destek vererek alkışlarken durumdan rahatsız olan bazı vatandaşlar da konseri terk etti. 

Bu hareketiyle gündem olan Gülşen'e Tuğba Ekinci'den yorum gecikmedi. Paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Tuğba Ekinci, Gülşen'e ağır sözlerle yüklendi. 

Gülşen'in sahnede LGBT bayrağı açması ile ilgili ''Hareket kral da karakter kral değil'' diyen Tuğba Ekinci, ''Bu yere gelene kadar evli Erol Köse'yi prodüktör hesabı... Sonrasında Ozan Çolakoğlu neyse ki bekardı evlendin . Bu isimlerle ben Madonna olurdum . Yani beste meste bayrak en son işler... '' sözleriyle dikkat çekti.