Abone Ol

Erdoğan'ın Danışmanına ROK Şoku: Kapalıçarşı Kaşarı

Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV'de yayınlanan programda Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca'ya hakaret dolu sözler sarf etti. Kütahyalı sözlerinin ardından "Bu bir övgüdür." dedi

Erdoğan'ın Danışmanına ROK Şoku: Kapalıçarşı Kaşarı

Gökçeklerin sahibi olduğu 'Beyaz TV'de 19 Nisan'da yayınlanan Beyaz Futbol programında dikkat çekici anlar yaşandı. Rasim Ozan Kütahyalı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca'ya hakaret içeren cümleler sarf etti.

Kütahyalı, Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim ile Başkan Mustafa Cengiz'in arasındaki tartışmayı değerlendiren Korkmaz'ın mesajını ekranda okudu.

Korkmaz'ın mesajının ardından, Rasim Ozan Kütahyalı, "Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları üyesidir o. Kapalı Çarşı kaşarıdır. Sıfırdan yükselmiş, bu piyasaları... Bu onun için övgüdür. 11-12 yaşından beri finans piyasasında. Çok tatlıdır, çok da iyi adamdır. Ayrıca Galatasaray kongre üyesi" ifadelerini kullandı.

Kütahyalı'nın Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca için, "Kapalı Çarşı kaşarıdır" şeklinde hakaret içeren ifadeler kullanması dikkat çekti.


Kütahyalı daha önce de Beyaz TV ekranlarında Boşnaklara belden aşağı hakarette bulunarak, “Kusturmalı Boşnak Saksosu” şeklinde sözler sarf etmişti.

👇🏻   👇🏻