Abone Ol

Rapçi Sefo'dan Yobaz Akit'e Tepki: Gazete Bozması Akit

Rapçi Sefo valilik talimatıyla Bodrum’daki konserinde gece 00.30’da sahneden indirildi. Sefo sosyal medya üzerinden sitem ettiği bir video paylaşmıştı. Yeni Akit Gazetesi bu sefer de Sefo'yu hedef alarak ağır cümleler kullandı. Sefo'dan ise yanıt gecikmedi.

Rapçi Sefo'dan Yobaz Akit'e Tepki: Gazete Bozması Akit

Rapçi Sefo valilik talimatıyla Bodrum’daki konserinde gece 00.30’da sahneden indirildi. Sahneden indirilirken video çekip sosyal medya hesabında paylaşan Sefo, "Valiliğin talimatıyla sahneden indirildim. Bu ülkede çok sıkıldım ya. Böyle bir şey olamaz. Saat 00.30. 1'e kadar değil miydi bu? Saçmalık ya" diyerek tepki gösterdi.

Olaydan sonra Yeni Akit gazetesi Sefo'yu hedef alarak, “Şarkıcı bozması Sefo’dan tepki çeken sözler! Tepkiler çığ gibi: Türkiye’yi beğenmiyorsan defol” başlıklı haber yazdı. 

Akit haberde, "Popüler kültürün mezesi haline gelip ‘sanatçı’ diye nitelenen şarkıcı bozması Sefo, canlı müzik yasağının gece 01.00’de sona erdiğini bildiği halde reklam peşinde koşup Türkiye’yi karalamak adına alçak sözler sarf etti" ifadelerini kullandı.

Haberden sonra Sefo Yeni Akit’in bu başlığını alarak “gazete bozması akit tv ” cevabını verdi.