MedyaFaresi MedyaFaresi

Özgün'den 2016'nın ilk klibi: Bu kadar mı zor?

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Özgün, 'Bu Kadar Mı Zor' isimli yeni single çalışması ile 2016'ya slow bir şarkı ile giriş yapıyor.

Eklenme: 20 Ocak 2016 12:20 - Güncelleme: 08 Nisan 2016 21:00

'Şimdi Burada Olsan', 'Öpücem', 'İstiklal' , 'Elveda', 'Dur Gitme' gibi hit olmuş birbirinden güzel şarkılara imza atan yakışıklı sanatçının yeni teklisi ' Bu Kadar Mı Zor' ; 2016 yılının iddialı projelerinden.

2015 yılında baba olan 'Özgün' oğlu Ediz ile babalığın keyfini çıkarırken, bir yandan da yeni çıkardığı single çalışmasının heyecanını yaşıyor.

Şarkıları ile radyo ve televizyon müzik listelerinde üst sıralardaki yerini her zaman koruyan Özgün'ün yeni şarkısı 'Bu Kadar Mı Zor' un bestesi kendisine, sözleri Oytun Karanacak'a, düzenlemesi Alper Kömürcü'ye, mix&mastering'i ise Özgür Yurtoğlu'na ait.'Kal! gitme demek bu kadar mı zor'

Yenilenen imajı ve görüntüsü ile de dikkatleri üzerine çeken yakışıklı sanatçı' Özgün'ün Bu Kadar Mı Zor' şarkısının video klibinde, evini terk etmek üzere olan ve aşk acısı çeken bir adamın son günü anlatılıyor.

'Yıllar Sonra', 'Şimdi Burada Olsan' ve ' Öpücem' şarkılarının da yönetmeni olan Burak Sesli tarafından çekilen şarkının video klibi, Andaç Şahan'ın görüntü yönetmenliği ve Tuba Sesli'nin sanat yönetmenliğinde tamamlandı.Cinepark ve Park Residence Cadde sponsorluğunda, iç ve dış mekan çekimlerinin gerçekleştiği video klipte, Park Residence Cadde'de bulunan toplamda 4 farklı ev, bir otopark, koridor ve giriş kısımları kullanıldı. Dış mekan çekimlerinde ise eski retro bir jeep ile farklı bir konsept yakalandı. Özgün'ün boks yaptığı sürpriz sahnelerinde yer aldığı klip, 20 kişilik bir ekip ile 1 günde tamamlandı.

Özgün'ün 'Bu Kadar Mı Zor' isimli yeni şarkısı ve video klibi 19 Ocak 2016 Salı günü Avrupa Müzik markası ile dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.