Abone Ol

Oyuncu Ümit Erdim kaza geçirdi, sağlık durumu nasıl?

İzmir Ülkü Park’ta organize edilen V1 Challenge sezon açılış yarışında oyuncu Ümit Erdim rakibiyle yaşadığı çarpışma sonucunda yarış dışı kaldı.

Ünlü oyuncu kaza geçirdi

Yarış otomobili ile büyük tehlike atlatan ünlü oyuncu, izleyenlerin yüreklerini ağzına getiren kaza sonrasında burnu bile kanamadan aracından indi.

Türkiye’nin ilk özgün yarış otomobili Volkicar’ların mücadele ettiği V1 Challenge’ın 7. Sezonu açılış yarışında oyuncu Ümit Erdim de start aldı. Önceki yıllarda da bu şampiyonada pilot olarak yer alan Erdim, yarışa şanssız bir başlangıç yaptı. Sıralama turlarında aracının sağ arka tekerliği kopan ünlü oyuncu, otomobilde gerekli tamirat yapıldıktan sonra yarıştaki yerini aldı. 15 pilotun mücadele ettiği günün ikinci yarışında Erdim, 6. sıradan start aldı ve rakibini geçmek isterken daha ilk virajda tehlikeli bir kaza yaptı.

Oyuncu Ümit Erdim kaza geçirdi, sağlık durumu nasıl? - Resim: 1

Üç sporcunun çarpışmasıyla yoldan çıkan araçlar pist kenarında lastiklere çarparak ancak durabildi. Yarışın daha başında yaşanan bu kaza sonrasında otomobili büyük hasar alan ünlü oyuncu ve diğer iki rakibi yarışa devam edemedi. Tüm güvenlik önlemlerinin alındığı yarış otomobilinden hiçbir sorun yaşamadan inen Erdim, 20 Ağustos’ta İzmir’de yapılacak ikinci ayak yarışıyla sezona devam edecek.