Abone Ol

Öldü Sandılar Cenazesinde Bir Anda Dirildi!

Peru'da 36 yaşındaki Rosa Isabel Cespedes Callaca isimli kadın öldü zannedilerek cenaze töreni düzenlendi. Kadın Tabutun içindeyken tahtalara vurarak sesler çıkarttı. Törene katılanlara korku dolu anlar yaşatan kadın hastaneye tekrar kaldırıldı.

Öldü Sandılar Cenazesinde Bir Anda Dirildi!

Peru'da yaşayan 36 yaşındaki Rosa Isabel Cespedes Callaca, Lambayeque kentinde Chiclayo-Ferrenafe otoyolunda seyir halindeki aracıyla kaza yaptı. Olay yerine gelen yetkililer kendisiyle birlikte araçta bulunan kayınbiraderi hayatını kaybettiğini bildirdi. Aynı zamanda araçta bulunan Callaca’nin 5,11 ve 17 yaşlarındaki üç yeğeni durumları kritik olduğu için hastaneye kaldırıldı.

TÖRENİ YARIDA KESTİLER

Callaca’nın vefat haberinin verilmesinden sonra aile yaşlı kadın için bir cenaze töreni düzenledi. Ancak tören sırasında oldukça ilginç bir an yaşandı. Callaca içinde bulunduğu tabuttan kurtulmak için tahtalara vurmaya başladı. Tabuttan gelen sesleri fark eden kalabalık ise şoke oldu ve töreni yarıda kesti. Ölen kadının tabutunu açan aile Callaca'nın yaşamsal faaliyetler gösterdiğini fark etti.