Abone Ol

Mustafa Varank Fatih Altaylı'ya küfür mü etti? Bu üretim bandı var ya..

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, üretim tesisi üzerinden Togg'u hedef alan Fatih Altaylı'yı etiketleyerek, "Bu üretim bandı var ya… İzlemesi muhteşem!" ifadelerini kullandı.. O sözün devamında nasıl bir küfürle bittiğini herkes iyi biliyor. Koskoca bakan derdini anlatmak için küfür dışında bir yöntem bulamadı mı?

Mustafa Varank Fatih Altaylı'ya küfür mü etti? Bu üretim bandı var ya..

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, üretim tesisi üzerinden Togg'u eleştiren Fatih Altaylı'yı hedef alarak, "Bu üretim bandı var ya… İzlemesi muhteşem!" ifadelerini kullandı.

 

Togg'dan yapılan açıklamada 24 saatte 22 bin 150 sipariş geldiği belirtilirken Togg Teknoloji Kampüsünden anlık görüntü paylaşıldı.

Yapılan açıklamada, "24 saatte aldığımız 22 bin 150 adet #T10X ön siparişi ardından anlık Togg Teknoloji Kampüsümüz. Ay sonundan itibaren teslimatlara başlıyoruz. Teşekkürler Türkiye!" ifadeleri yer aldı.

 

BAKAN VARANK'TAN FATİH ALTAYLI'YA GÖNDERME

Fatih Altaylı, geçtiğimiz yıl kasım ayında, Togg'un üretim bandının olmadığına yönelik yazısının ardından servis edilen Gemlik'teki fabrikaya ilişkin görüntüler için, "Görüntülerde ortada bir üretim bandı yok, sağda solda tek tük Togg'lar var. Mart'a kadar 3500 araç üretilip, tip onayı ve homologasyon için Almanya'ya yollanacak araçlar. Her gün elde 30 araç üretmek kolay olmaz. Üretim bandının devreye girmesi şart. İnşallah TOGG yönetimi yakın zamanda çalışmaya başlamış bir üretim bandı görüntüsünü servis eder de, bizim de içimiz rahatlar." ifadelerini kullanmıştı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan akşam saatlerinde dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Varank, Fatih Altaylı'nın Togg ile ilgili, "Görüntülerde ortada bir üretim bandı yok, sağda solda tek tük Togg'lar var" sözlerini paylaştı.

"BU ÜRETİM BANDI VAR YA… İZLEMESİ MUHTEŞEM"

Varank paylaşımında, "Bu üretim bandı var ya… İzlemesi muhteşem!" ifadelerine yer verdi.