Abone Ol

Müjde Ar'ın filmi ''iffet'' dizi oluyor! İşte çok konuşulan o sahne!

Müjde Ar'ın başrolünü oynadığı bir proje daha dizi film oluyor. İffet'in otomobilin camına kafası sıkıştırılıp, tecavüze uğradığı sahne unutulmadı.

Müjde Ar'ın filmi ''iffet'' dizi oluyor! İşte çok konuşulan o sahne!

Senaryosunu Yavuz Turgul'un kaleme aldığı "İffet", Gold Film'in patronu Faruk Turgut tarafından 28 yıl sonra dizi filme aktarılacak.

İŞTE ÇOK KONUŞULAN O SAHNE - VİDEO-

Senaryo çalışmaları başlatılan dizide Ar'ın canlandırdığı İffet başta olmak üzere tüm karakterler için geniş bir cast çalışması yapılacak. Kartal Tibet'in yönettiği filmde aşık olduğu genç tarafından tecavüze uğrayan kenar mahalle kızı İffet'in intikam alma öyküsü konu ediliyor.

Ar, ilk başrol oynadığı sinema filmi olan "İffet"de yer alan tecavüz sahnesi için geçen yıl programında yaptığı yorumla dikkat çekmişti. "Türk aile yapısını bozan bazı dizilere şifre konulmalı" diyen Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf'a göndermede bulunan Müjde Ar, "Türkiye'nin ahlakını çok bozdum. Çünkü, oynadığım 80 filmin 60'ında benim ırzıma geçiliyor. Bunların içinde en aklımda kalan, etkilendiğim benim Faruk Peker'le çektiğim cam sahnesiydi. Gençlik benim cam sahnemle büyüdü. Gel de bu gençlikten hayır bekle... " diyerek espri yapmıştı.