Abone Ol

Mahsun Kırmızıgül'ün Oğlunun Olaylı Gecesi: Tokat Yedi, Sandalyeden Düştü

Şarkıcı ve oyuncu Ayşe Akın, önceki gün iş insanı Tufan Doğan'la nişanlandı. Tören sonrası nişanlısı ve arkadaşıyla eğlenmeye giden Akın, mekanda arkadaşı Mahmut Kırmızıgül ile karşılaştı. Kırmızıgül, Tufan Doğan'ın yanında Ayşe Akın'ın yanağını okşayınca ortalık bir anda gerildi.

Mahsun Kırmızıgül'ün Oğlunun Olaylı Gecesi: Tokat Yedi, Sandalyeden Düştü

FOX TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Ayşe Akın, geçtiğimiz günlerde bir süredir birlikte olduğu iş insanı Tufan Doğan'la nişanlandı. Nişan töreninin ardından çift, Nişantaşı'ndaki bir mekana gitti. Bir ara Tufan Doğan ve Ayşe Akın, lavaboya gidecekken önlerine aynı mekanda eğlenen şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül çıktı.

YAKASINA YAPIŞIP HESAP SORDU

Lavaboya gitmek için yerinden kalkan nişanlı çift, Kırmızıgül ile karşılaştı. Kırmızıgül önceden tanıdığı Ayşe Akın'ı görünce yanağını okşadı. Akın, Doğan'a "eskiden tanıdığım biri" diyerek oradan uzaklaştı. Ayşe Akın'ı oturdukları masaya götüren Tufan Doğan, kendine hakim olamayarak soluğu Mahmut Kırmızıgül'ün yanında aldı. Kırmızıgül'ün yakasına yapışan Doğan, "Sen kimsin" diyerek hesap sordu.

KIRMIZIGÜL'E TOKAT ATTI

Kırmızıgül "Ben Mahsun Kırmızıgül'ün oğluyum" deyince, Tufan Doğan bar taburesi üzerinde oturan Mahmut Kırmızıgül'e tokat attı ve sandalyeden düşürdü. Araya mekan çalışanlarının girmesiyle olayın yatıştırıldığı iddia edildi.

KaynakHürriyet