Abone Ol

Mahsun Kırmızıgül: Hayranlarımı üstüne salarım!

Bu sabah Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programına konuk olan şarkıcı Alişan, müzik piyasasına ilk kez girdiği “Prestij Müzik” günlerini anlattı.

Mahsun Kırmızıgül: Hayranlarımı üstüne salarım!

'Rahmetli Hilmi Topaloğlu'nun zorlamalarıyla bir yere geldim' diyen Alişan, 'Daha önce müzik dünyasının o günlerde en çok konuşulan isimlerinin arasına gireceğim, dizi çekeceğim bu kadar para kazanacağım 3-4 (İbrahim Tatlıses-Özcan Deniz-Mahsun Kırmızgül) kişiden biri olacağım aklıma gelmezdi. Aynalı Tahir dizisini 26 bölüm bedava çektim ancak o dönemler vergi rekortmenleri listesinde 9'ncu sıradaydım' diye konuştu.

KIRMIZIGÜL “HAYRANLARIMI ÜZERİNE SALARIM, SENİ TÜKÜRÜKLE BOĞARLAR”

Prestij müziğin sahibi Mahsun Kırmızıgül'e borç vererek kendisine de bir albüm çıkardığını söyleyen Alişan, 'Daha sonra paramı geri istedim. Mahsun beni 'Biz seni adam etti. Bizim sayemizde para kazandın. Zor günümüzde para verdin, geri istiyorsun. Bir basın toplantısı yaparız, hayranlarımı üzerine salarım seni tükürükle boğarlar,. Zor durumdayız bize verdiği parayı geri istiyor ancak Alişan'ı Alişan yapan biziz deriz. Paranı geri vermezsek bizi mahkemeye veremezsin, uğraşırım seninle' diyerek tehdit etti. Daha sonra Hilmi Topaloğlu sayesinde paramı bir hafta sonra aldım. Ancak hala aramız iyi değildir dargınım' ifadelerini kullandı.

'MAHSUN İSMİNİ DUYMAK İSTEMİYORUM'

Oya Aydoğan'ın 'Ben sizi bir düğünde yanyana görmüştüm' sözleri üzerine Alişan 'Yıllar sonra Mahsun'la karşılaştık, ben yanına gittim sarıldım ama Mahsun soğuk davrandı. Sonra babam geldi, babam onu görünce 'merhaba' dedi ,babama da böyle yaptı ve soğuk davrandı. Bana her şeyi yap küçüğüyüm ama babama da yaptı. İnan tanıdık düğün olmasa daha büyük bir şey yapardım, bende sırtımı döndüm gittim. Mahsun ben sahneye çıkınca düğünü terketti. O günden sonra abim değil. Bir daha ismini duymak istemiyorum” dedi.