Abone Ol

Öz kızına tecavüz eden sapık babadan iğrenç savunma: Kızım beni tahrik etti

Antalya'da babası Metin P.'nin (48), 8 yıldır kendisine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla şikayetçi olan kadın kalıntıların bulunduğu tişörtü de delil olarak polise teslim etti. Suçlamaları kabul eden ve kızını kendisini tahrik etmekle suçlayan Metin P. tutuklandı.

Öz kızına tecavüz eden sapık babadan iğrenç savunma: Kızım beni tahrik etti

Antalya'da yaşayan 22 yaşındaki genç kadın, 16 Şubat'ta Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'ne giderek, 8 yıldır babası Metin P. tarafından istismar edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu.

Polise ifadesinde 14 yaşından bu yana istismar edildiğini belirten genç kadın, 16 Şubat'ta babasının yine kendisiyle ilişkiye girdiğini, kalıntılarını da tişörtüyle sildiğini belirterek, giysisini de delil olarak polise teslim etti.

Genç kadının şikayeti üzerine Ahlak Büro Amirliği ekipleri Metin P.'yi aynı gün evinde gözaltına aldı.

Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra ifadesine başvurulan Metin P., suçlamaları kabul etti.

Hatay'da pamuk fabrikasında çalıştığını, kızına kimse yokken cinsel istismarda bulunduğunu anlatan Metin P., "İstemeyerek yapıyordum. Kendime hakim olamıyordum. Hatta sırf bu yüzden Hatay'da pamuk fabrikasında çalışmaya gittim. Buna rağmen aklıma geldikçe Antalya'ya geliyordum" dedi.

Cinsel sapkınlığı olmadığını, akıl ve ruh sağlığının da yerinde olduğunu savunan Metin P., kızını da kendisini tahrik etmekle suçladı.

Emniyet müdürlüğündeki işlemlerinin ardından geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edilen Metin P., çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

(DHA)