Abone Ol

Kısmetse Olur Cansel Ayanoğlu'dan internette yayılan çıplak pozlarıyla ilgili flaş açıklama

Kısmetse Olur yarışmasının dikkat çeken isimlerinden biri olan Cansel Ayanoğlu Katarsis programında Gökhan Çınar'ın sorunu aldı.

Kısmetse Olur Cansel Ayanoğlu'dan internette yayılan çıplak pozlarıyla ilgili flaş açıklama

Yarışmacılar arasında yer alan Cansel Ayanoğlu konuşmaları ve estetikleri ile sosyal medyada gündem oluyor. Gökhan Çınar'ın sunduğu Katarsis’e katılarak, bir süre önce ortaya çıkan çıplak görüntülerine açıklık getirdi.

 "Sen yarışmaya katıldıktan sonra, 18 yaşının altındaki bazı görüntülerin paylaşıldı. Bunlar anladığım kadarıyla dönemin sosyal medya platformlarında belli başlı videolar. İçerisinde bir miktar çıplaklık ya da anladığım kadarıyla belli görüntüler var" diyen programın sunucusu Gökhan Çınar "Bu görüntüler sonradan tekrar ortaya çıktı. Nasıl hissettin kendini?"

İlk olarak utandığını ifade eden Cansel, "O zaman yarışmadaydım, setten çıktım. Twitter'da o videonun dolaştığını gördüm, insanlar devamlı bana atıyordu. Utandım. Neyden utandım, öyle saçma şeyler yapmaktan utandım. Ayıp gibi geldi bana. Şöyle bir şey de var. Ben yakın bir arkadaşımı aradım dertleşmek için. Arkadaşım bana 'Kaç yaşındaydın' diye sordu. 17 yaşındayken yaptığımı söyledim. Arkadaşım, 'O zaman hiç umursama. 17 yaşında çocuksun. Bir yıl, iki yıl önce olan bir şey olsaydı sana bir sürü şey söylerdim. Ama 17 yaşındaki bir çocuğun o görüntüsünü paylaşanlar utansın'" diyerek sözlerine devam etti.

"Şimdi size o videoyu açıklayacağım" diyen Cansel "Evet böyle bir video var. 17 yaşındaydım ve çocukluk. O zamanlar evde tekim, anne baba çalışıyor. Ben de kendini ispatlama çabasıyla eğlencesine bir yayın açtım."

Gökhan Çınar, "Bu arada bu videoyu paylaşmak ve yaymak suç. Artık sosyal medya dili hiçbir şeyi dinlemiyor. Hukuki boyutta 18 yaşına kadar bütün bireyler çocuktur" diyerek konunun altını çizdi.

Cansel, "O yayını eğlencesine açmış bile olabilirim. Ben şu an 25 yaşındayım o videoyu görünce kendimden utandım. Ama bunlar gerçek ve ben bunlarla yüzleştim. Sadece o gece çok etkilendim. Arkadaşımla konuştuktan sonra artık etkilenmedim. Hatta 'Paylaştığınız videoda 17 yaşındaydım, reklamın iyisi kötüsü olmaz' diye paylaşım yaptım."