Abone Ol

Kiralık Aşk 53. bölüm fragmanında hikaye yeniden başlıyor!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık aşk 53. bölüm ile yarın akşam yeni sezona başlıyor. Kadrosuna katılan sürpriz isimlerle Kiralık Aşk bu sezona damga vuracak.

Kiralık Aşk dizisinde hikaye yeniden başlıyor

Kiralık Aşk yeni sezon fragmanları yayınladı. Dizinin yeni sezonunda kadroya sürpriz iki oyuncuda dahil oldu. Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir de artık Kiralık Aşk'ta.

Ömer aşkı mı seçti, gururunu ve prensiplerini mi? İşte öğrenme vakti geldi. Defne yükselişte, başı dik ve kararlı bu defa. Neriman, sahneye çıkıyor ve kartları yeniden dağıtıyor. Kim kimin için “Kiralık Aşk” olarak tutuluyor?

Asıl hikaye şimdi başlıyor!Sinan artık başka bir yerde. Üstelik hayatımızı karmakarışık edecek bir Pamir Marden var artık. Seda Berensel sahneye çıkıyor. Yepyeni, sürpriz aşklar başlıyor. Sinyor İplikçi aşkıyla kavrulmuş, daha büyük daha çarpıcı, daha karanlık olarak dönüyor.

Yayın Günü: 23 Eylül Cuma

Yayın Saati: 20.00

SEÇKİN ÖZDEMİR PAMİR MARDEN'İ CANLANDIRACAK

Bir aşk hikayesi, Muhteşem yüzyıl, Al Yazmalım gibi dizilerde büyük ses getiren başarılıoyuncu Seçkin Özdemir, ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk'ta, Pamir Marden karakterini canlandıracak.

MÜJDE UZMAN KİRALIK AŞK'TA

Kapalıçarşı, Paramparça aşklar, Akasya durağı, Aşk Bir Hayal, Halil İbrahim Sofrası, Fatih, Muhteşem yüzyıl, Bir Çocuk Sevdim, 20 Dakika, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde adından başarı ile söz etiren Müjde Uzman, Seda Berensel karakteri ile fenomen dizide oynayacak.