Abone Ol

Kalp Yarası 11. Bölüm Yayınlandı! Kalp Yarası Son Bölüm İzle

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kalp Yarası 11.bölümü yayınlandı. Kalp Yarası'nın bölümleri aynı zamanda internet sitesine de yüklendi.

Kalp Yarası 11. Bölüm Yayınlandı! Kalp Yarası Son Bölüm İzle

Gökhan Alkan, Merve Çağıran, Yağmur Tanrısevsin ve Toprak Can Adıgüzel gibi ünlü isimlerin başrolünü paylaştığı Kalp Yarası 11.bölümü yayınlandı. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası son bölüm internete yüklendi. İşte, 13 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan Kalp Yarası dizisinin tek parça linki…

Kalp Yarası 10.Bölümde ne olmuştu?

Ferit ve Ayşe'nin oyunla başlayan evliliği adım adım gerçeğe dönmeye başlamışken, onları öpüşürken görüp deliye dönen Hande'nin durmaya hiç niyeti yoktur. Ferit'in aklını karıştırmayı başaran Hande, her şeyi göze alarak bu büyük aşkı bitirmek için harekete geçer. Hande'nin bu tavrı Ayşe ve Ferit'in ilişkisine bambaşka bir boyut kazandırır.

Öte yandan Adnan, Ferit'in hayatına kast edildiğinin farkındadır ve bu işin arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmaya kararlıdır. Adnan ve Bahtiyar'ın araştırmaları onları hiç beklemedikleri bir kişiye götürür.

Yaman, Hande'ye engel olabilmek için Betül'le evliliğini tehlikeye atarken, Ferit ve Ayşe, kendilerini Hande'nin hain planının tam ortasında bulurlar.

KALP YARASI 11. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ