Abone Ol

Kalbimin Sultanı 5'inci bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimin Sultanı'nın oyuncu kadrosunda Ali Ersan Duru ve Rus oyuncu Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir yer alıyor. Peki Kalbimin Sultanı 5. yeni bölüm yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili son gelişmeler...

Kalbimin Sultanı 5'inci bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimin Sultanı, 4. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Kalbimin Sultanı dizisinin son bölümünde; Anna, her şeyi Sultan Mahmud'a anlatmaya karar verir… Anna, Sultan Mahmud'a olan duygularının farkında, ondan uzak durmaya karar verir ama bu nasıl mümkün olacaktır?

KALBİMİN SULTANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Saliha'nın ise cezası sürmekte, Anna'dan özür dilemeye de, geri adım atmaya da niyeti yoktur. Hoşyar Sultan'nın yeni planı ise Saliha'yı çok daha büyük sorunların içine atacaktır.

Diğer tarafta ambarda yakalanan ağır yaralı adam bir türlü iyileşmemekte, iltihap giderek vücudunu sarmaktadır. Onun yaşaması ve konuşması Sultan Mahmud için elzem, Esma Sultan içinse öldürülmesi şarttır.

Dimitri Anna'dan adamı öldürmesini ister. Babasının ölümü ile tehdit edilen Anna her şeyi Sultan Mahmud'a anlatmaya karar verir ama işler beklediği gibi yürümeyecektir.

Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KALBİMİN SULTANI YENİ BÖLÜM FRAGMAN

KALBİMİN SULTANI SON BÖLÜM