Abone Ol

İzmir'de komşusunun boğazını kesen kadın: Uyarmıştım, pişman değilim!

Kocasıyla ilişki yaşayan komşu kadını boğazını keserek öldüren kadın ifadesinde yaşananları tek tek anlattı

Komşusunun boğazını kesen kadın: Pişman değilim!

İzmir’de eşiyle ilişki yaşayan komşusu Memnune C.’yi boğazını keserek öldüren Anıl Toktutan, tutuklandı. Toktutan’ın ifadesinde “Onu daha önce uyardım, beni dinlemedi. Pişman değilim” dediği öğrenildi
İzmir'de 31 yaşındaki Anıl Toktutan, kocasıyla ilişki yaşamakla suçladığı komşusu 33 yaşındaki Memnune C.'yi, ziyarete gittiği ablasının evinde 15 yaşındaki kızı A.C.'nin gözleri önünde boğazını keserek öldürdü. Annesini kanlar içerisinde gören A.C., çığlık atarak yardım isterken, katil zanlısı Anıl Toktutan yakalandı. Zanlı ifadesinde Memnune C.'nin eşiyle kaçtığını, bir kere affederek uyardığını ancak görüşmeye devam ettiğini öğrenince öldürdüğünü anlattı. Cinayet önceki gün Buca Koop. Mahallesi'nde meydana geldi. Evli ve 3 çocuk annesi Memnune C., iddiaya göre komşusu Anıl Toktutan'ın eşiyle birlikte olmaya başladı. Anıl Toktutan olayı öğrendiğinde de sevgilisi olan komşusu ile kaçtı. Ancak bir süre sonra eşini affeden Toktutan, komşusunu vazgeçmesi için uyardı.

İzmir'de komşusunun boğazını kesen kadın: Uyarmıştım, pişman değilim! - Resim: 1İzmir'de kızının gözü önünde, kocasıyla ilişki yaşayan komşusunu öldürdü!

Buluştuklarını öğrenmiş!

Bir kere şans verdiği komşusunun tekrar eşiyle görüştüğünü düşünen Toktutan, Memnune C.'nin kaldığı evi buldu. Toktutan, görüşme sırasında "Eşinle birbirimizi seviyoruz, aradan çekil" diyen Memnune C.'yi 15 yaşındaki kızı A.C'nin gözleri önünde boğazını keserek öldürdü. Olaydan sonra yakalanan Toktutan, cinayeti soğukkanlılıkla anlattı. Toktutan, "Komşumu daha önce uyardım, beni dinlemedi, bir kere affettim, tekrar görüşmeye devam etmişler. Pişman değilim" dediği öğrenildi. Adliyeye sevk edilen Toktutan, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öte yandan Memnune C.'nin cenazesi gözyaşları içinde toprağa verildi.

hürriyet