MedyaFaresi MedyaFaresi

İrem Derici günde sadece bir-iki şişe bira içiyordu!

Geçen hafta yaşadığı gıda zehirlenmesi sonrasında soluğu hastanede alan İrem Derici konserlerini iptal etti.

Eklenme: 19 Eylül 2017 08:26 - Güncelleme: 19 Eylül 2017 08:29

İrem Derici’nin başı hastalıklarla dertte. Olması gereken kilodan bir hayli zayıf görüntüleriyle uzun süre tartışılan İrem Derici şimdi de gıda zehirlenmesi ile uğraşıyor.

Tedavisi devam eden İrem Derici ne yazık ki iyileşme yönünde yeterli adım atamayınca diğer konserlerini de iptal etmek zorunda kaldı. Derici, vereceği 3 konseri daha doktor raporuyla iptal etti.

İrem Derici haberi Instagram’dan duyurdu:

“Tedavi sürecim devam etmekte olduğu için;

20 Eylül Ankara Atılım Üniversitesi
23 Eylül Yenikapı (Samsun tanıtım günleri)
24 Eylül İstanbul çekmeköy konserlerim doktor raporu ile iptal edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederim. Sizlerle buluşmam için bana bol bol dua edin.

İrem Derici'nin bu durumu üzerine Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu bugün köşesinde İrem'e yer verdi.

İşte Cengiz Semercioğlu'nun İrem Derici hakkında yazdığı yazı...

Arpa suyu diyeti...

Bir süredir çok zayıfladığı konuşulan, çok kilo verdiği haberleri çıkan İrem Derici hastaneye kaldırıldı. Bu yüzden doktor raporuyla 20 Eylül Ankara Atılım Üniversitesi, 23 Eylül Yenikapı, 24 Eylül İstanbul Çekmeköy konserlerini iptal etti. Gerçekten sağlıksız besleniyordu İrem... Son dönemde yediği içtiği hiçbir şey yoktu, sadece günde bir-iki şişe bira içiyordu... Başka yediği bir şey yoktu. Sonunda vücut iflas etti. Umarım arpa suyuyla hayatın geçmeyeceğini öğrenmiştir İrem, geçmiş olsun diyorum kendisine...