Abone Ol

İnce'den Erdoğan'a: 5 milyonluk miting yayınını kestiriyorsan bitmişsindir

Muharrem İnce televizyon kanallarının milyonların doldurduğu Maltepe miting alanındaki canlı yayınlarını kesmesine tepki gösterdi. İnce, " İstanbul’da 5 milyonu görmezden gelip, canlı yayını kestiriyorsan Erdoğan, sen bitmişsin demektir” dedi.

İnce'den Erdoğan'a: 5 milyonluk miting yayınını kestiriyorsan bitmişsindir

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Maltepe'deki dev mitingine en az 5 milyon vatandaş katıldı. Ancak ana akım Türk medyası İstanbul'daki bu dev mitingi görmemeyi tercih etti.

AHABER ERDOĞAN'IN ESKİ MİTİNG GÖRÜNTÜLERİNİ VERDİ
Öte yandan TRT Haber İbrahim Kalın'ın Batı medyasının taraflı olduğunu söylediği röportajını haberleştirirken, AHaber ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz haftaki Yenikapı mitingini yayınladı.

CNN VE NTV NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI
NTV ve yakın zamanda Demirören Medya'nın satın aldığı CNN Türk ise Muharrem İnce'nin dev mitingini yalnızca 10 dakika verdi. CNN Türk, İnce'yi yarıda keserek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Esenyurt konuşmasını yayınlamayı tercih etti. Esenyurt'taki konuşma sona erdikten sonra ise Maltepe'den yayına devam etti

CNN Türk daha sonra ekranı ikiye bölerek Maltepe ve Erdoğan'ın Beylikdüzü'nde yaptığı konuşmayı birlikte verdi. NTV ve CNN Türk ilerleyen dakikalarda İnce'nin mitingini keserek Erdoğan'ın Beylikdüzü konuşmasını yayınladı.