MedyaFaresi MedyaFaresi

Hakan Altun ile Gonca Vuslateri aşk mı yaşıyor?

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri'nin aşk yaşadığı iddia edildi. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk iddiasında Instagram hesaplarındaki mesajlar aşk yaşıyorlar diye yorumlandı.

Eklenme: 24 Kasım 2020 16:08 - Güncelleme: 24 Kasım 2020 19:09

Hakan Altun ile Gonca Vuslateri aşk mı yaşıyor? İddiaya göre bomba Bodrum’da patladı. Hakan Altun gönlünü oyuncu Gonca Vuslateri’ye kaptırdı.

Gonca Vuslateri ile Hakan Altun arasında bir aydır yaşanan gizli aşk gündeme bomba gibi düştü. Ünlü ikilinin paylaşımları gizli aşk mesajı olarak yorumlandı.

Uçankuş'un iddiasına göre Hakan Altun sahnede şarkı söylerken elini kalbine götürüyor ve kalp işareti yapan bir poz verip bunu paylaşıyor.

Hakan Altun o paylaşımın açıklamasına “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” yazıyor.

Kalp işaretleriyle süslü bu mesajdaki “Eri ve Gonca” sözcükleri Gonca Vuslateri’nin soyadı olarak yorumlanıyor.

Gonca Vuslateri'den ise takipleşmediği Hakan Altun'a beğeni geldi. 

Ardından Gonca Vuslateri'den Hakan Altun’un ellerinin olduğu iddia edilen bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına ise "Birini sevmek... Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek... Öpmek o hayali... Şükre rast getirmek küçücük kalbi… Kollayarak sev beni… Susarak, dökerek sev... Aklıma takılsın kazağın… Bana eksil… Bana ağla kendini… Böyle böyle yazılsın kaderimiz… Turam sensin…" yazdı. 

Güzel oyuncu dizi setlerinden fırsat buldukça her hafta sonu Bodrum’a, Hakan Altun'un yanına gittiği iddia ediliyor.