MedyaFaresi MedyaFaresi

Hadise olay çıkarttı! Frikik vermemek için...

VİDEO- Hadise firikik veririm korkusuyla basın mensuplarını tel örgü içine kapatmak istedi.

Eklenme: 02 Temmuz 2012 19:24 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 22:44
Uluslararası Parlayan Kent Akçakoca Kültür ve Sanat Festivali'nin son akşamında sahne alacak olan Hadise frikik veririm korkusu ile basın mensuplarının tel örgü içine kapatılmasını isteyince, basın mensupları konseri protesto etti. Tel örgü içinden çıkarak daha rahat bir yerden görüntü almak isteyen basın mensupları özel güvenlik görevlileri tarafından engellendi.


Akçakoca Belediyesi tarafından bu yıl 15. düzenlenen Parlayan Kent Akçakoca Kültür ve Sanat Festivali'nin son gecesinde şarkıcı Hadise sahne aldı. Hadise'nin korumaları mini etekle sahneye çıkan şarkıcının frikik vereceği gerekçesi ile basın mensuplarının sahne önünden görüntü almasını engelleyerek, basın için yapılan 20 metrekarelik tel örgünün arkasına geçilmesini istediler.

Bu durumu protesto eden basın mensupları daha sonra durumu Düzce Valisi Vasip Şahin ve Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak'a ileterek daha rahat görüntü almak için talepte bulundular. Fakat Düzce Valisi Vasip Şahin ve Belediye Başkanı Fikret Albayrak'ın da duruma çözüm bulamaması üzerine tel örgünün arkasından ayrılan basın mensupları daha sonra sahne önüne geçmek istediler.

Basının sahne önünde yer almasını engellemek isteyen özel güvenlik görevlileri ile basın mensupları arasında kısa süreli arbede yaşandı. Hadise konserinden görüntü alınması engellenince basın mensupları konser alanını terk etti.
İHA

HADİSE FRİKİK VERMEMEK İÇİN BASIN MENSUPLARINI TEL ÖRGÜYE HAPSETTİ! VİDEO

HADİSE MİNİ ETEĞİYLE FRİKİK VERDİ! FOTO GALERİ

HADİSE'NİN MİNİ ETEKLİ ZOR ANLARI! VİDEO

İŞTE HADİSE'DEN UNUTULMAZ FRİKİK ŞOV... FOTO GALERİ

HADİSE'NİN KONSERDE ZOR ANLARI! FOTO GALERİ