Abone Ol

Nihat Doğan'dan İlginç İzzet Yıldızhan Çıkışı: Bikinili kızları takip edip

Oteldeki grup skandalında İzzet Yıldızhan'ın yanında olan Nihat Doğan'dan eski dostuna tepki geldi.

Nihat Doğan'dan İlginç İzzet Yıldızhan Çıkışı: Bikinili kızları takip edip

2011 yılında otel odasında kadınlarla ilişkiye girerken bir kadını darp eden İzzet Yıldızdan son günlerde ünlü şarkıcıların sahne kıyafetlerine dair söyledikleriyle gündemde. Otel odasında İzzet Yıldızhan'ın yanında yer alan Nihat Doğan eski dostuna çok sert çıkarken o döneme damga vuran grup seks olayına dair de açıklama yaptı.

İzzet Yıldızhan "Sahnede külot giymesinler ya" açıklamasıyla tepki çekti. Açıklamasından sonra karıştığı skandallar gündeme gelen İzzet Yıldızhan'a bir tepki de eski dostu Nihat Doğan'dan geldi. "Ağır şeyler söylemek lazım ama kendimi zor tutuyorum" diyen Nihat Doğan "20 yaşında kızlara DM'den yürümek helal mi?" diyerek tepki gösterdi.

Nihat Doğan İzzet Yıldızhan'ı hedef alarak "Bikinili kızları takip edip DM'den eve çağırmak normal. 20 yaşındaki kızlara DM'den yürüyüp ifşalanmak... Hangi toplum? Kızlara DM'den yürümek helal mi? Karının başını açmak helal mi? Öyle bir islam yok" dedi.

2011 yılında bir otelde yaşanan grup seks ve dört kadına darp olayında İzzet Yıldızhan'ın yanında olan Nihat Doğan eski dostuyla ilgili ağzına geleni söyledi. Nihat Doğan bu konuya dair yıllar sonra yaptığı açıklamasında "Otel skandalında şahitlik yaptım. Bilgime başvuruldu, ben de evet; İzzet Yıldızhan’ın yanında dört bayan gördüğümü söyledim. Görgü tanığı olarak gittim, maalesef olayın içine dahil edildim" dedi.