Abone Ol

Gaziantep'te 3 Aylık Bebeği Öldüresiye Döven Baba Gözaltına Alındı

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde bir babanın ağlayan 3 aylık bebeğine yaptığı işkence videosu sosyal medyada yayıldı. Valilik, babanın gözaltına alındığını açıkladı.

Gaziantep'te 3 Aylık Bebeği Öldüresiye Döven Baba Gözaltına Alındı

Gaziantep'ten kan donduran bir görüntü geldi. Şahinbey ilçesinde 3 aylık bebek ağladığı için babası tarafından çok feci şekilde dövüldü. Cani babanın küçücük bebeğe yaptığı işkence kan dondururken o anlar kameralara yansıdı.

Gaziantep Valiliği, 3 aylık bebeğini döven babanın gözaltına alındığını ve çocuğunun ise hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Gaziantep Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bazı sosyal medya mecralarında İlimizde çekildiği anlaşılan bir babanın bebeğini darp ettiğine dair görüntüler yer almaktadır.

29.11.2021 tarihinde emniyet güçlerimize bildirilen bir bebeğin darp neticesinde yaralandığı olayla ilgili alınan ifadelerde Y.G. isimli şahsın C. G. isimli bebeğini darp ettiğine dair kamera kayıtları bulunduğu anlaşılmıştır. Hastaneye getirilen bebek C.G.’nin doktor raporunda kafasında travmaya bağlı yaralanma olduğu bildirilmiş, hastanede tedavisine başlanmıştır.

Olayın şüphelisi Y. G. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve adli süreç başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."