Abone Ol

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Sevda ve Altan'ın Hızır'ı yok etme planı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 146. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO'da son bölüme Hızır'dan hamile olduğunu söyleyen Sevda'nın Altan ile yaptığı plan damga vurdu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Sevda ve Altan'ın Hızır'ı yok etme planı!

Sevda, Altan'a Hızır'ı yok etmesi için 50 milyon dolar verdi. Boran ve Behzat'a işkence yapan Altan, Hızır'ın oğlu Hızır Ali'ye alarak kafasına silah dayadı. Altan Hızır'a oğlunun kafasına silah dayanmış görüntülerini izletti. Peki EDHO'da Hızır Ali ölecek mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. son bölümde yaşananlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 146. son bölümü ile 5 Kasım Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlandı.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen, Ozan Akbaba ve Naz Elmas'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde, Hızır ile aşk yaşayan Metfunlar'ın kızı Sevda büyük bir plan yaptı.

Hızır'ın kendisini ailesini yok etmek için kullandığını düşünen Sevda, hamile olduğu yalanıyla hayatını garanti altına alırken, diğer yandan ise Altan'la iş birliği yaptı.

SEVDA VE ALTAN'IN HAİN PLANI!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Altan ile buluşan Sevda, Hızır'ı yok etme planını açıkladı. Sevda, "Hızır'ı affetmemeniz için sizinle buluşmak istedim. Hızır beni en alçakça şekilde aldattı. Hızır ailemi yok etmek için beni kullandı.

İşte o video...

Ben evlilik hayalleri yaparken, Hızır'ın planı başkaymış. Hızır'ı yapayalnız bırakın. Etrafındaki herkesi içeri almanızı istiyorum. Kuzenimi öldüren Behzat ve Boran'ı, masadaki herkesi" dedi. Altan ise bu dediklerini yapmak için bir sebep olması gerektiğini söyledi. Sevda ise Altan'a 50 milyon dolar verdi.

HIZIR ALİ, ALTAN'IN ELİNDE!

Altan ise aldığı paranın ardından harekete geçerek Boran ve Behzat'ı yakaladı, işkence yaptı. EDHO finalinde ise Hızır'la buluşan Altan, oğlu Hızır Ali'nin kafasına silah dayanmış görüntülerini izlettirdi.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevda, hamile olduğunu söyleyerek Hızır'ı elindeki en güçlü silahla bitirmeyi amaçlamıştır. Aldığı haberle sarsılan Hızır, kurulan evlilik oyununun gerçeğe dönüşmesinden endişe duyarken Feyyaz'ın bu konudaki kararı herkesi şaşırtacaktır. Sadece Hızır'ı değil tüm Çakırbeylileri etkileyecek olan haber, gün geçmeden yayılır. Bu duruma en çok tepki göstermesi beklenen Hayriye Ana ise Sevda'yı gözüyle görmeden havadisin doğruluğuna inanmaz.

Nitekim ziyarete gittiği Meftunların evinden, şüphe etmekte haklı olduğunu söyleyerek ayrılacaktır. Sevda, karnında bir Çakırbeyli taşıdığını söyleyerek kendi hayatını garanti altına alırken milyon dolarlar bahşettiği Altan'ın da gücüne güç katmıştır. İstihbarattaki yerini kaybetmek üzere olduğunu anlayan Altan, arkasına aldığı çok güçlü bir çete ile hain planlar kurmaya devam eder. Henüz kimlerle savaşacağını bilmeyen Hızır'ın, onu öldürmeye ant içmiş bir orduyla karşı karşıya gelmesine ramak kalmıştır.