Abone Ol

Erdoğan'ın fotoğrafında dikkat çeken ayrıntı

Dün sabah iPhone'lu fotoğrafı servis edilen Erdoğan'ın akşam saatlerinde servis edilen başka bir fotoğrafında da Fors'lu ve Erdoğan imzalı Apple MAC'i görüldü.

Erdoğan'ın fotoğrafında dikkat çeken ayrıntı

Cumhurbaşkanlığı fotoğrafçısı Yasin Bülbül, sosyal medya hesabından Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflarda Erdoğan'ın kullandığı Apple marka bilgisayarına kendi imzasının ve Cumhubaşkanlığı forsunun işlendiği görüldü.

Akıllı telefonuyla konuşurken pek sık görüntülenmediği bilinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün İstanbul'daydı. Boğaz Köprüsü'nden geçerken bir kişinin intihara kalkıştığını öğrenince aracını durduran Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşı yanına çağırarak kısa bir süre konuştu. Bu sırada kullandığı akıllı telefonu da görüldü.

TEKNOLOJİYE İLGİLİ

Apple'ın geçtiğimiz Eylül ayında tanıttığı iPhone 6s Plus modelini kullandığı görülen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son teknolojiye ilgisi de gözlerden kaçmamış oldu.

FORS'LU MAC

Akşam saatlerinde ise Anadolu Ajansı (AA) Erdoğan'ın ''Yılın Fotoğrafları'' oylamasına katıldığına dair fotoğrafları servis etti. Karelerden birinde Erdoğan'ın MAC kullandığı; MAC'in arkasında Cumhurbaşkanlığı Forsu ve Cumhurbaşkanı'nın imzası görüldü. MAC'in Apple tarafından özel olarak üretildiği anlaşıldı. (Star)