Abone Ol

Erdoğan Ebrar'a böyle sahip çıktı: Gerici yobazlara tokat gibi yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı isim vermeden, hedef haline getirilen A Milli Kadın Voleybol Takımının başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt'a sahip çıktı.

Erdoğan Ebrar'a böyle sahip çıktı: Gerici yobazlara tokat gibi yanıt

Kabine Toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, Avrupa Şampiyonası olan A Milli Kadın Voleybol Takımının başarılı oyuncusu Ebrar Karakurt'a sahip çıktı.
Ebrar Karakurt sosyal medyada bir takım grubun hedefi haline gelmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ebrar'ın adını vermeden şöyle konuştu:

Milletimizi karamsarlığa sürükleyerek çalışma, üretme, mücadele azmini kırmak isteyenler, aklımıza gelen gelmeyen her mecrayı kullanıyor. Öyle ki mesele siyasi ve ekonomik manipülasyonları aşan, insanlarımızın günlük hayatlarındaki hak ve özgürlüklerini hedef alan nobranlıklara kadar varmıştır.

Otobüslerde, metrolarda, mağazalarda, yolda insanlarımızı taciz etme noktasına varan küstahlıklarla daha çok karşılaşmaya başladık.

Kültür-sanat gibi, spor gibi hepimizi müşterek değerlerimiz, sevinçlerimiz, gururlarımız etrafında birleştirmesi gereken alanları ne yazık ki bozgunculuk aracı haline getirmeye kalkanlar olduğunu görüyoruz. Hiç kimse kusura bakmasın, bu ülkeyi bir avuç azınlığın malı, bu milleti de aynı azınlığın kölesi olarak gören müstekbirlerin devri çoktan kapanmıştır.