Abone Ol

Elçin Sangu ile Barış Arduç yeniden bir araya geldi

Star'ın geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizisi Kiralık Aşk'ın başrol oyuncuları Barış Arduç ve Elçin Sangu Yanımda Kal filmi için yeniden bir araya geldi.

Elçin Sangu ile Barış Arduç yeniden bir araya geldi

Yapımını NuLook’un yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın, başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun paylaştığı yılın en iddialı romantik komedi sinema filmi ‘Yanımda Kal’ın çekimleri başladı.

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği, ‘Yanımda Kal’ filminin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç ikilisi geçtiğimiz günlerde çekimler için kamera karşısına geçti.

Elçin Sangu ile Barış Arduç yeniden bir araya geldi - Resim: 1

Çekimleri İstanbul’un farklı noktalarında ve Heybeliada’da 5 hafta sürede gerçekleştirilecek olan ‘Yanımda Kal’, hikayesi ve dev prodüksiyonuyla yılın en iddialı romantik komedi filmleri arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Elçin Sangu ile Barış Arduç yeniden bir araya geldi - Resim: 2

Asıl sevginin, mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Yanımda Kal’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.