MedyaFaresi MedyaFaresi

Doğuş, Hilal Cebeci'nin katıldığı programı bastı!

Hilal Cebeci, Doğuş'un Star Tv stüdyolarını basarak kendisine şerefsiz diyen Rasim Ozan Kütahyalı ile tartışmak istediğini öne sürdü.

Eklenme: 21 Temmuz 2011 14:14 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 04:22

Hilal Cebeci'den +18'lik sözler tıklayın


Star Tv ekranlarında yayınlanan Yerde Göğe’nin bir bölümünde kadına yapılan şiddet gündeme geldi. Programın yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı ise Türkiye’de kadına yönelik yapılan şiddete tepki göstererek “Türkiye’de kadınlar eşek sudan gelinceye kadar dövülüyor. Sonra öldürülüyor. Bakın bu erkekliğe de sığmaz. Bu yaparsanız sizde şerefsizsiniz. Böyle bir şerefsizlik olmaz.” dedi.

İşte Panpiş’in son marifeti

Burcu Esmersoy’dan panpiş göndermesi

Programın ilerleyen dakikalarında canlı yayın konuğu Hilal Cebeci’nin de Doğuş tarafından şiddet gördüğünü iddia etmesi üzerine Rasim Ozan Kütahyalı “Doğuş’ta bunu yaptıysa, demin dediklerim onun içinde geçerli.” diyerek bir anlamda Doğuş’a da hakaret etmiş oldu.

Program sonrası ise Hilal Cebeci, Twitter sayfasından şarkıcı Doğuş’un stüdyoyu bastığını iddia etti. Cebeci bu iddiasını takipçileri attığı şu twit ile duyurdu:
“Dogus rasimin ona şerefsiz dedini duymuş studyoyu bastı hahahahahhah:)”

Hilal Cebeci içini döktü

Hilal Cebeci reklam işini abarttıCebeci, daha sonra hayranlarının meraklı soruları üzerine, Rasim Ozan Kütahyalı’nın çıktığını ve bir şey olmadığını söyledi.

Ünlü popçu Doğuş geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programda eski sevgilisi Hilal Cebeci’ye tokat attığını itiraf etmişti.

İşte panpiş videosu