Abone Ol

Doğu Demirkol'dan Cem Yılmaz'a: O Espri Tapulu Malım Değil

Doğu Demirkol, yıllar önce yaptığı bir espriye Cem Yılmaz’ın son gösterisinde yer vermesi ardından yaptığı sosyal medya paylaşımı hakkında açıklamada bulundu.

Doğu Demirkol'dan Cem Yılmaz'a: O Espri Tapulu Malım Değil

Cem Yılmaz, son gösterisinde “Allah diyen Aslan” esprisine yer vermiş, aynı espriyi daha önce Doğu Demirkol’un kendi şovunda kullandığı ortaya çıkmıştı. Demirkol, o esprisini sosyal medyadan “Eskilerden bir şaka” notuyla paylaşmıştı.

Komedyen, önceki gün Zorlu Center’daydı. Komedyen, paylaşımıyla ilgili sorulara, “Ben kendimi aklamak için paylaştım. Bu espriyi herkes yapabilir. Benim tapulu malım değil ama Cem abi gösterisinde yapınca, beni izlemeye gelenler de ‘Cem Yılmaz’dan mı esinlendi demesin diye paylaştım” dedi.

Doğu Demirkol, sözlerine şöyle devam etti:

“Ben Cem abiden almadım espriyi, o benden aldı gibi bir algı için de paylaşmadım. Konuyu farklı işledik zaten. Ben Cem abiyi severim, o bizim değerimiz.”

Muhabirlerin “Komedyenler birbirinden esinleniyor mu?” sorusuna ise Demirkol “İzliyoruz birbirimizi, gördüklerimiz üzerinden başka örneklerle aynı şeylere değindiğimiz oluyor” yanıtını verdi.