Abone Ol

Deniz Akkaya: Hadise Beyonce’nin kötü bir taklidi

‘Canlı Masa’ programına katılan Deniz Akkaya, sosyal medya ve ünlüler hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Deniz Akkaya, Hadise hakkında "Hadise, Beyonce’nin kötü bir replikasıdır" ifadesini kullandı.

Deniz Akkaya: Hadise Beyonce’nin kötü bir taklidi

Canlı Masa programında Deniz Akkaya, İlker Koç ve Araştırmacı Yazar Sevda Türküsev'e konuk oldu. Sevda Türküsev, ünlülerin sosyal medyaya vermiş olduğu yarı çıplak pozlar ile ilgili yaptığı yorumda Hadise’yi örnek gösterdi.

Aynı zamanda Türküsev, "Kadın ünlüleri istediği gibi sahneye çıkabilirler fakat bunu cesurca pozlar diyerek kadınlara cesaret olarak aşılanmaması gerekir" dedi.

Deniz Akkaya ise ünlü şarkıcı Hadise hakkında "Hadise, Beyonce’nin kötü bir replikasıdır" ifadesini kullandı.

Deniz Akkaya geçtiğimiz günlerde çocuk sahibi olmak isteyen fenomen Selin Ciğerci hakkında 'Sen evlen, hayatını yaşa, ticaretini yap, meşrebi geniş dostlarınla görüş ama çocuk alırım derken orada destur çekeceksin' sözleriyle gündem olmuş ikili bu gerilimin ardından davalık olmuştu.

Avukatı aracılığıyla İstanbul 1. Aile Mahkemesi'ne başvuran Selin Ciğerci, kanunda şiddet olarak tanımlanan tutum ve davranışlara maruz kaldığı gerekçesiyle önleyici tedbir kararı alınmasını talep etti. Mahkeme, Deniz Akkaya'ya üç ay boyunca Selin Ciğerci'ye yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.