Abone Ol

Çapkın Murat kasabayı ayağa kaldırdı

Murat Yıldırım ve Özge Gürel’in yeni filmi ‘İlk Öpücük’ için geri sayım başladı.

20 Ekim'de LuckyRed/Shebnem Askin yapımcılığında vizyona girecek olan filmde, Murat Yıldırım ilk kez rol aldığı komedi alanındaki performansıyla çok konuşulacak. Yıldırım'ın en dikkat çeken sahnelerinden biri ise, kayıkta çapkınlık yaptığı bir gecenin sonucunda sabah uyanıp, kaçmaya çalıştığı sahneler olacak. Yıldırım'a bu sahnelerde genç oyuncu İlay Erkök eşlik ediyor. Rol gereği, yanındakine hissettirmeden kasabaya geri dönmeye çalışan Yıldırım, sahne çekimleri sırasında zor anlar yaşadı. Dalgıç kıyafetiyle Tirilye Gölü'ne atlayan ve karaya dek yüzen Yıldırım, kasabada da bu kıyafetle koşunca renkli dakikalar yaşandı. Tüm Tirilye halkının ilgisini çeken çekimlerde Yıldırım'ın hayranları yüzünden bazı sahneler birkaç kez çekildi.

İLK ÖPÜCÜK FRAGMANI GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

LuckyRed Films/ Shebnem Askin yapimi ‘İlk Öpücük' filminin merakla beklenen fragmanı da görücüye çıktı. Murat Yıldırım ve Özge Gürel'in canlandırdığı Bahar ve Hakan karakterleri, seyirciden tam not aldı. Yıldırım'ın (Hakan), Özge Gürel'i (Bahar) baştan çıkarmak için kılıktan kılığa girdiği bölümler herkesi kahkahaya boğdu.

Çapkın Murat kasabayı ayağa kaldırdı - Resim: 1

Yıldız oyuncuların da bir araya geldiği filmde Murat Yıldırım, Özge Gürel, Hayrettin, Beyti Engin, Sadi Celil Cengiz, Gamze Karaduman ve Cezmi Baskın, Erol Aksoy, Birsen Dürülü, Hakan Akın gibi popüler isimler de yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Murat Onbul üstlenirken, senaryosunu ‘İşler Güçler' ve ‘Kardeş Payı' gibi fenomen dizilerde imzası olan Çağlar Yurt kaleme aldı. Filmin dağıtımı TME tarafından yapılacak.