MedyaFaresi MedyaFaresi

Çalgı Çengi 2 geliyor!

Tam 5 yıl aradan sonra hayranlık yaratan ´Çalgı Çengi´ filminin ikincisi geliyor. ´Çalgı Çengi´nin ikincisi olacak ´Çalgı Çengi 2: Allahım Sana Geliyorum´ 2017´de sinemaseverlerle buluşacak.

Eklenme: 28 Mart 2016 15:50 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 21:50

Ahmet Kural ve Murat Cemcir´in yine başrolde olacağı ´Çalgı Çengi 2´nin geleceği haberi şimdiden büyük heyecan uyandırdı. Üstelik filmin yine yönetmenliğini Selçuk Aydemir yapacak olması, başrol oyuncularının ise Ahmet Kural ve Murat Cemcir´in olması şimdiden çok ama çok güleceğimiz bir proje gelebileceğini gösteriyor.

 
´Çalgı Çengi 2: Allahım Sana Geliyorum´ filminin senaryosu da Selçuk Aydemir´ait olacak. Filmde Ahmet Kural ve Murat Cemcir´in yanı sıra Bora Akkaş ve Cahit Gök gibi isimler de rol alacak.

Filmin konusu ise şöyle: İlk filmde başlarını mafya ile tesadüfen belaya sokan ikili, devam filminde sürdürdükleri hayatı geride bırakıp, yola mafya ile beraber devam etme kararı alacak gibi görünüyor.

´Çalgı Çengi 2: Allahım Sana Geliyorum´ filmi 2017´de sinema salonlarında ki yerini alacak. Kesin tarih henüz belli olmadığından netleştiğinde sizlerle paylaşacağız.