Abone Ol

Bülent Ersoy'un imalı sözleri Nur Yerlitaş'a mı?

Geçenlerde Instagram hesabından yaptığı zehir zemberek satırlar içeren paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken Bülent Ersoy sürpriz bir şekilde bu paylaşımı kaldırdı.

Bülent Ersoy'un imalı sözleri Nur Yerlitaş'a mı?

Bir yılan fotoğrafının üzerine yazdıklarıyla dikkatleri üzerine çeken ve son derece ağır ifadeler kullanan Bülent Ersoy, ''Bu satırlar Demet Akalın'a mı?'' şeklindeki soruları yalanlamış ve onu kast etmediğini söylemişti.

Bülent Ersoy'un bu satırları gönderdiği kişiyse yüksek ihtimalle uzun bir süre sahne kıyafetlerini emanet ettiği modacı Nur Yerlitaş…

İşte Bülent Ersoy'un hesabından sildiği o satırlar:

''Sahte dost sabun gibisin! El, yüz yıkar gibi görünüp ayak kaydırıyorsun! Ama… O sabuna şimdi sen bastın!

Ve zamanında hırsız ilan ettiğin yalakalar ve 'kalemlerini kırdım' dediklerinle, başbaşa yapayalnız kaldın tek başına! Çünkü vefan eksik ve de nankörsün!

Geç de olsa ben de def edip attım şükürler olsunseni hayatımdan; veda mektubumu dahi yazmadan… Şimdilik ismini deşifre etmiyorum.''

PAYLAŞIMI KALDIRDI

Bülent Ersoy'un yaptığı paylaşımı bir süre sonra kaldırması kafaları karıştırdı.

Nur Yerlitaş'ın ameliyat sonrası fotoğrafını paylaşmasının üzerine Bülent Ersoy'un ağır ifadeler içeren o satırları silmesi Ersoy'un duygularının daha ağır bastığı ve görüntülerin sonrasında paylaşımını sildiği düşünülüyor.

İŞTE BÜLENT ERSOY'UN O PAYLAŞIMI:

Bülent Ersoy'un imalı sözleri Nur Yerlitaş'a mı? - Resim: 1