Abone Ol

Boğaç Aksoy'dan Arka Sokaklar itirafı

Genç oyuncu Boğaç Aksoy, Müge Dağıstanlı’nın ‘Çatışma sahnelerinde zorlanıyor musunuz?’ sorusu üzerine ilginç bir itirafta bulundu.

Boğaç Aksoy'dan Arka Sokaklar itirafı

Boğaç Aksoy'dan Arka Sokaklar itirafıKanal D ekranlarında hafta içi her sabah yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programının geçtiğimiz gün konuğu, Arka Sokaklar dizisinde ‘Volkan’ karakterini canlandıran Boğaç Aksoy oldu.

‘SAĞ KULAĞIMDA İŞİTME KAYBI OLUŞTU’

Aksoy, ‘Çatışma sahnelerinde, çoğu kez kurusıkı mermilerin yakın mesafede patlaması üzerine sağ kulağımda işitme kaybı oluştu. Ama oyuncuyuz ve bu bizim görevimiz. Arka Sokaklar gibi efsane bir projede yer almaktan dolayı çok mutluyum.’ dedi.

‘ÇILGIN DERSHANE 3’DE OYNAMAK İÇİN SAÇLARIMI BOYADIM!’

2014 yılında yapımcı Servet Aksoy ile Çılgın Dershane 3 sinema filminde oynamak için yaptığı görüşmesini de anlatan Boğaç Aksoy, bir itirafta daha bulundu.

Yapımcı Servet Aksoy’un; ‘Biz sarışın bir erkek arıyoruz. Senden olmaz.’ demesi üzerine, kuaföre gidip saçlarını sarıya boyattığını ifade eden Boğaç Aksoy sözlerine, ‘Saçlarımı boyadıktan sonra tekrar Servet Bey’in yanına gittim ve ben hazırım artık dedim. İsteğimi geri çevirmediler.’ şeklinde devam etti.